Mały Koterski królem Instagrama! Ubralibyście tak dziecko?

Mały Koterski królem Instagrama! Ubralibyście tak dziecko?
Misiek i Fryderyk Koterscy/Fot. Instagram @misiekkoterski

Misiek Koterski szaleje w Internecie. Aktor oszalał na punkcie syna, co można zaobserwować w mediach społecznościowych. Gwiazdor dodaje więcej zdjęć z Fryderykiem, niż ze swoją partnerką Marceliną, która jest modelką.

Mówi się, że ciężko urodzić się w rodzinie artystów czy gwiazd show biznesu. Nie tylko mowa oczywiście i natrętnych i dociekliwych paparazzich, ale także o czasie. Tego jest najmniej. Trasy koncertowe, plany filmów, reklam, seriali, sesje zdjęciowe i różne wydarzenia branżowe… To i tak nie wszystko. Dlatego mówi się, że lepiej, gdy któreś z rodziców zrezygnuje z kariery i zostanie w domu. Są jednak i tacy, którzy podział obowiązków mają w małym palcu, np. Koterski.

Misiek Koterski każdą wolną chwilę spędza z dzieckiem. Jego syn daje mu dużo szczęścia, a spędzanie z nim czasu to czysta przyjemność. Komik często dodaje zdjęcia z Fryderykiem, informując przy tym fanów, że mama aktualnie pozuje na jakiejś sesji. Biorąc pod uwagę aktywność zawodową młodego Koterskiego, ciężko znaźć w tym grafiku lukę dla syna.

Misiek jest jak widać świetnie zorganizowany. Fryderyk natomiast ewidentnie poszedł w modelingowe ślady Marceli, gdyż jego ostatnie zdjęcie zachwyciło instagramerów. Nie ma wątpliwości, że mały Koterski ma niesamowity urok i ciężko mu się oprzeć. Fani medialnej pary już czekają na pierwsze projekty Fryderyka. Ciekawe czy pierwszy będzie film czy sesja…

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here