Mikołaj Roznerski i Adriana Kalska planują ślub! Znamy szczegóły!

Mikołaj Roznerski i Adriana Kalska biorą ślub
Mikołaj Roznerski, Adriana Kalska Foto:instagram.com/mroznerski

Mikołaj Roznerski i Adriana Kalska planują ślub! Pojawiła się nowa informacja na temat przygotowań zakochanych do tak wyjątkowego dnia.

Mikołaj i Adriana poznali się na planie serialu “M jak Miłość”, gdzie grali parę. Po czasie między nimi zaiskrzyło i uczucia ich serialowych bohaterów przeniosła się do rzeczywistości.

Jakiś czas temu na instagramowym profilu Roznerskiego pojawiło się zdjęcie z ukochaną ze “ślubnego kobierca”. Fotka wywołała prawdziwą furorę wśród internautów. Jednak okazało się, że to ujęcie jest z planu serialu.

Ostatnio w mediach pojawiła się informacja, że Mikołaj oświadczył się Adrianie pod koniec zeszłego roku. Choć zakochani wciąż tego nie potwierdzili, według “Faktu” aktorzy już planują swój ślub. Koleżanka Roznerskiego zdradziła, jak wyobraża sobie wesele serialowych Izy i Marcina.

– Chce, by Ada wyszła za niego w jakiejś spokojnej, malowniczej wsi z dala od zgiełku metropolii. (…). Chce prostego wiejskiego wesela – donosi informator “Faktu”.

Ślub podobnie odbędzie się latem. Gwiazdy “M jak Miłość” starają się chronić swoje życie prywatne. Nic więc dziwnego, że chcą spędzić ten wyjątkowy dzień w gronie najbliższych i przyjaciół.