Mikołaj Roznerski i Adrianna Kalska wzięli ślub? Pochwalili się zdjęciem w sieci! [FOTO]

Mikołaj Roznerski, Adriana Kalska/ fot. Instagram

Mikołaj Roznerski i Adrianna Kalska są małżeństwem? Serialowy Marcin z “M jak miłość” pochwalił się ślubnym zdjęciem z ukochaną. Zobaczcie!

Mikołaj Roznerski i Adrianna Kalska tworzą parę na ekranie i również w życiu. Para zakochała się w sobie na planie serialu “M jak Miłość”. Ostatnio Roznerski opublikował na swoim instagramowym profilu zdjęcie z ukochaną ze “ślubnego kobierca”. Mikołaj ma na sobie garnitur, a Adrianna pozuje w pięknej sukni ślubnej.

– Zrobiliśmy to – napisał Roznerski pod fotką.

Fotografia wywołała prawdziwą furorę w sieci! Pod zdjęciem pojawiła się fala komentarzy. Fani gratulują młodej parze, jednak nie wszyscy wierzą, że aktorzy faktycznie się pobrali.

“Kto normalnie robi sobie “selfie” w kościele na własnym ślubie? Na bank fota z “M jak Miłość””, “No i teraz pytanie, czy to ślub Izy i Marcina czy ślub Ady i Mikołaja” – czytamy w komentarzach.

Choć Roznerski nie zaznaczył, że zdjęcie zrobione jest na planie, to fani aktorskiej pary są przekonani, że ujęcie właśnie z serialu. Tym bardziej że widzowie serialu czekają, kiedy ślub Izy i Marcina wreszcie się odbędzie.

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here