Misiek Koterski przesadził? Folklor na salonach

Misiek Koterski na pandemii. Jeden live i 60 000?!
Misiek Koterski/ Fot.Instagram @misiekkoterski

Misiek Koterski to niewątpliwie gwiazda dużego formatu. Lubi szokować, wzbudzać zainteresowanie fanów i mediów. Nie mogło więc stać się inaczej podczas oficjalnej premiery filmu “Swingersi”. Aktor dość mocno odróżniał się od swoich kolegów z planu.

Michał Koterski, wszystkim znany jako “Misiek” stał się gwiazdą środowej premiery produkcji “Swingersi”. Mimo iż w filmie zagrało dużo znanych nazwisk, to właśnie młody Koterski najbardziej rzucał się w oczy.

Za wszystko odpowiedzialny był blado różowy garnitur. Ten bardzo ładnie i dość ostro kontrastował z kanarkową żółcią garsonki Barbary Kurdej-Szatan.

Fotografowie mieli niezły challenge. Połączenie tych dwóch odcieni na jednym zdjęciu to nie lada wyzwanie. Pozostali aktorzy postawili jednak na bezpieczeństwo i stonowane kolory. Furorę niewątpliwie zrobiła Joanna Liszowska. Ta ma nadprzyrodzone moce do doboru odpowiedniego do okazji outfitu. Zawsze wygląda olśniewająco.

Antek Królikowski postanowił zostać przy wygodzie i wybrał smart casual. Jeansy połączył z koszulą i marynarką. Mimo wszystko uwagę skupiały jego buty. Inaczej było w przypadku Tomka Oświęcińskiego. “Vegowicz” postawił na klasykę i prawdziwą elegancję. Wybrany przez niego garnitur aż kipił luksusem i nonszalancją. Aktor w niczym nie przypominał swojej niechlubnej postaci z “Pitbulla”, która otworzyła mu drzwi do kariery.

Niemniej jednak, mimo tak wystylizowanych gwiazd i znanych nazwisk ze świata kina, to właśnie Misiek Koterski z pewnością zostanie najbardziej zapamiętany z całej premiery, ale czy to źle…

View this post on Instagram

Co tam się działo 😂 Taka była premiera !!!!! 💪 Zapraszamy wszystkich baaardzo gorrrąco na „Swingersów” !!! Żeby nakręcić ten film, wyjechaliśmy na Łotwę do miasteczka produkcyjnego naszego łotewskiego reżysera, spędziliśmy tam szalony przepiękny twórczy czas !!!!!! Efekty tej pracy już zaraz w kinach w całej Polsce 😀 Dziękuję całej ekipie za tę wspaniałą filmową przygodę, a wszystkim Wam kochani życzę niesamowitych wrażeń :DDD a jest gruuubo … 🤪 wczorajsza premiera bardzo udana – jak na załączonym obrazku 😀 Aaaaa no i jak zobaczycie – koniecznie dajcie znać jak wrażenia !!!!! 💜 aktorzy i najlepsza reżyser @mariasadowska – to była czysta przyjemność 😍 @antek.krolikowski @tomasz_oswiecinski_official @ilona_ostrowska_official @joannaliszowskaofficial @misiekkoterski @krzysztof.czeczot i najlepsza @justeen4ever – producent 💜 #foto @killerlookpl

A post shared by Basia Kurdej-Szatan (@kurdejszatan) on