Misiek Koterski w kwarantannie. Jeden live i 60 000?!

Misiek Koterski na pandemii. Jeden live i 60 000?!
Misiek Koterski/ Fot.Instagram @misiekkoterski

Misiek Koterski, tak jak i inni aktorzy próbują jakoś przetrwać kwarantannę i zakaz wychodzenia z domu. Aktor nie chce rezygnować z pracy i starał się znaleźć alternatywną formę dawania ludziom przyjemności, jaka płynie ze sztuki.

Niektórzy aktorzy nie siedzą z założonymi rękami tylko próbują nadal wykonywać swój zawód. Choć mogą zapomnieć o wielkich produkcjach, bo te zostały wstrzymane, znaleźli oni rozwiązanie w live’ach i streamingu. Misiek Koterski także nie zaniedbał swoich fanów i zaproponował im sztukę na Instagramie.

Jak wiadomo, ludzie nie mogą opuszczać swoich domów aż do Świąt Wielkanocnych. Niemniej jednak stale media i eksperci prognozują przywrócenie stabilnej sytuacji dopiero na maj. Obecna sytuacja wiąże się z zamkniętymi teatrami i kinami.

Koterski postanowił jednak obejść odsunięcie społeczeństwa od sztuki i zaserwował im kilku godzinny spektakl. W szczytowym czasie Misiek osiągnął 60 000 widzów. To nie lada wyczyn, biorąc pod uwagę niezbyt zaszczytną pozycję, jaką zajmują teraz teatry. Jednak jak pokazał Koterski, nawet sztuka idzie zgodnie z duchem czasu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here