Najpiękniejsza aktorka Hollywood w nowych „Piratach z Karaibów” Disneya

Margot Robbie. Foto: instagram
Margot Robbie. Foto: instagram

Aktorka Margot Robbie wystąpi w nowej części „Piratów z Karaibów”. To może być ostatnia część sagi.

„Piraci z Karaibów” to jedna z najpopularniejszych serii Disneya. Pierwszy film przyniósł krocie i doczekał się czterech nowych odsłon.

Seria przyniosła sławę aktorowi Johnny’emu Deppowi oraz reżyserowi Gregor Verbinski. Ten drugi to syn fizyka polskiego pochodzenia Wiktora Werbińskiego.

Po pięciu częściach planowano reboot serii i nową obsadę. Okazuje się, że zanim to nastąpi powstanie jeszcze jedna, szósta część sagi.

Tytuł i szczegóły nowej części pozostają tajemnicą. Wiadomo natomiast, że jedną z głównych ról zagra najpiękniejsza aktorka Hollywood Margot Robbie.

Robbie zdobyła serca fanów m.in. swoją rolą dziewczyny Jokera – Harley Quinn. Pojawienie się w „Piratach z Karaibów” to o tyle ciekawe, że Warner Bros (mające prawa do ekranizacji komiksów DC) konkuruje z Disneyem (ma prawa do ekranizacji komiksów Marvela).

Za scenariusz szóstej części „Piratów z Karaibów” odpowiada Christina Hodson. To ona odpowiada za kasowy sukces takich filmów jak „Transformers: Bumblebee”.

Hodson napisała też „Ptaki Nocy”, w których grała Robbie. Sama Robbie w nowej części „Piratów z Karaibów” może zagrać postać „Redd”.

To bohaterka znana w Disneylandzie. Jej historie są różne, ale najczęściej łączyły się z kapitanem Barbossą, na statku którego służyła.

Za produkcję szóstej części, jak i przyszłego rebootu ma odpowiadać Jerry Bruckheimer.

View this post on Instagram

🍉

A post shared by @ margotrobbie on

Źródło: What Next

7 KOMENTARZE

  1. “Pojawienie się w „Piratach z Karaibów” to o tyle ciekawe, że Warner Bros (mające prawa do ekranizacji komiksów DC) konkuruje z Disneyem (ma prawa do ekranizacji komiksów Marvela).”

    To pryszcz. Ryan Reynolds dopiero ma rozrzut, bo grał zarówno Green Lantern (DC) jak i Deadpool’a (Marvel).

  2. Zawsze mnie ciekawilo kto wyznacza w Hollywood kryteria piękności aktorek.Akurat tak się zdarza,że ich uroda jest w 80% efektem pracy charakteryzatorek.I jak zawsze trwa raczej krótko z tego powodu.Jeśli już oczekiwać prawdziwej urody w hollywoodzkich filmach,to zwykle posiadają ją statystki,które rzadko dostają szansę,żeby się wybić.Nic dziwnego iż lansuje się póżniej stare pudła do śmierci technicznej.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here