Nie żyje gwiazda “Na Wspólnej”! Ewa Greś miała TYLKO 44 lata

Ewa Greś nie żyje
Ewa Greś Foto:facebook.com/chochlikkulturalny

W wieku 44 lat zmarła polska aktorka teatralna i telewizyjna Ewa Greś. Informacja o śmierci pojawiła się na Facebooku.

Ewa Greś od 2007 roku lat występowała w największych sztukach na deskach Teatru Żydowskiego. Aktorka była znana też ze swoich ról telewizyjnych. Greś zagrała w filmie “Raport” w 2001 roku i w serialu “Na Wspólnej”. Ostatni raz aktorka występowała w telewizji w spektakl “Matki” w 2018 r.

Informacja o śmierci Ewy pojawiła się w mediach dopiero 3 dni po jej odejściu. Aktorka zmarła 10 lutego. Smutna informacja pojawiła się na jednym z popkulturowych profili na Facebooku.

– Nie żyje artystka Teatru Żydowskiego – Ewa Greś. Aktorka z pięknym piachem w głosie, wielką wrażliwością i kulturą grania. Kilka miesięcy temu składając jej życzenia urodzinowe, napisałem, że to kobieta, w której oczach kryje się tajemnica. (…) Cieszyła się, mając wokół siebie ludzi. Miała dopiero czterdzieści cztery lata… Tak bardzo mi przykro, że nigdy więcej nie zobaczę jej już w teatrze. Wiem, że to zabrzmi melodramatycznie, ale wierzę, że ona jest gdzieś tutaj obok nas, za taflą szkła. Nie potrafimy jej zobaczyć, ale ona jest. – czytamy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here