Niedawno Paweł Królikowski obchodziłby urodziny. Żona zmarłego aktora uczciła jego pamięć [VIDEO]

Najważniejsze role Pawła Królikowskiego. To one przyniosły mu popularność. Foto: print screen z YouTube/ GOSSIP TV
Paweł Królikowski. / Foto: print screen z YouTube/ GOSSIP TV

Paweł Królikowski obchodziłby 59. urodziny. Z tej okazji żona aktora, Małgorzata Ostrowska-Królikowska, podzieliła się pięknym wspomnieniem.

Pod koniec lutego 2020 roku zmarł Paweł Królikowski. Aktor od lat zmagał się z tętniakiem mózgu. Podczas Świąt Bożego Narodzenia gwiazdor “Rancza” trafił do jednego z warszawskich szpitali, którego nie opuścił do śmierci.

1 kwietnia Paweł Królikowski obchodziłby 59.urodziny. Z tej okazji Antek opublikował na swoim instagramowym profilu wspólne zdjęcie z ojcem sprzed lat. “Tatuś obchodziłby dziś 59. urodziny #pawełkrólikowski #kiedyśbyłojakośfajniej” – napisał pod postem.

Żona aktora też upamiętniła swojego męża. Małgorzata opublikowała na swojej instagramowej relacji screena, który odsyłał jej obserwatorów do filmiku Truskawkowe studio. To był program młodzieżowy emitowany w latach 90. Pomysłodawcą, scenarzystą, reżyserem oraz autorem wszystkich piosenek, które się w nim pojawiły się, był Paweł Królikowski. Fragmenty show można znaleźć na serwisie YouTube.

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here