Olga Frycz zabrała córkę w naprawdę magiczne miejsce! Zobaczcie, jak się bawią [FOTO]

Olga Frycz/Fot. PAP
Olga Frycz/Fot. PAP

Po głośnym medialnie, aczkolwiek przyjacielskim, rozstaniu z wieloletnim partnerem Grzegorzem Sobieszkiem, Olga Frycz postanowiła wyjechać na zasłużone wakacje. Zobaczcie, gdzie zabrała córkę!

Jako cel podróży młoda mama obrała egzotyczną wyspę Bali. To właśnie tam postanowiła zabrać swoją córkę Helenkę, a zdjęciami z podróży aktorka podzieliła się na Instagramie. Oprócz wygrzewania się na piaszczystej plaży, panie spędzają dużo czasu na zwiedzaniu miejscowych atrakcji.

Po ciężkim rozstaniu Olga zasłużyła na relaks i regenerację, a dzięki jej postom na Instagramie fani mogą poczuć wakacyjną energię. Sami zobaczcie!

Póki co największe wrażenie zrobiła na mnie wszechobecna zieleń i intenstywność tego koloru. Kolor wody też robi swoje, ale piaseczek to akurat nad Bałtykiem mamy piękniejszy. I ludzie są tu bardzo mili, uprzejmi i uśmiechnięci ☺️ Dzień pierwszy powoli za nami. Jest cudownie! Pozdrawiam Was” – napisała Olga pod pierwszym zdjęciem.

Tarasy ryżowe niedaleko Ubud są dokładnie tak piękne jak w katalogach biur podróży. Nie ma ściemy. I ta huśtawka na zdj. 3 to punkt obowiązkowy ☺️ niektórzy wręcz twierdzą, że jak nie masz zdjęcia na huśtawce to tak jakby cię tam nie było. Wrócę tu kiedyś na bank a tymczasem wrzucam zdjęcie dyndającej Zuzki” – pisze pod kolejnym aktorka.

Jak widać, posty Olgi mają charakter edukacyjny. To miło, że fani mogą dowiedzieć się od niej więcej o magicznych miejscach, które odwiedza.

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here