Patryk Vega pokazał zdjęcie praktycznie nagiej Wieniawy! [FOTO]

Wieniawy
Patryk Vega i Julia Wieniawa. / foto: YouTube (kolaż)

Zmysłowa Julia Wieniawa pozuje w bikini. To zdjęcie pojawiło się na instagramowym profilu Patryka Vegi! Musicie zobaczyć!

Patryk Vega zaczyna promocję swojego filmu pod tytułem “Small world”. Ma instagramowym profilu reżysera pojawiło się zdjęcie z filmu, a na nim Julia Wieniawa w bieliźnie.

“Small world” to film opowiadający o handlu dzieci. W obsadzie filmu zobaczymy nie tylko polskie gwiazdy, a również zagraniczne. W filmie między innymi zagra Enrique Arce, znany z hitowego serialu Netflix “Dom z papieru”. Z polskich aktorów zobaczymy Julię Wieniawę oraz Piotra Adamczyka.

– Myślę o tej produkcji jak o międzynarodowym projekcie. Artyści z różnych krajów zjednoczą się w proteście będącym krzykiem przeciwko handlowi dziećmi, który jest porażającym procederem. Mam nadzieję, że film zagości ze swoim przesłaniem na zagranicznych festiwalach. Dla mnie będzie miał on charakter misyjny i ewangelizacyjny. Mam poczucie, że chcę go zrobić jako człowiek, a nie producent czy biznesmen. Mogę powiedzieć, że ten obraz będzie dziesięć razy większym hardcorem niż “Botoks”. Scenariusz jest bardzo mocny – wyznał Vega podczas jednego z wywiadów.

Dla Wieniawy zdecydowanie to było duże wyzwanie. Julia kojarzy się widzom z grzeczną dziewczynką, jednak niedługo po raz pierwszy zobaczymy ją w tak mocnej roli.

Premiera filmu odbędzie się w czerwcu 2020 roku.

 

2 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here