Paweł Królikowski w bardzo złym stanie. Kożuchowska wspiera kolegę

Paweł Królikowski i Małgorzata Kożuchowska. Foto: PAP/ YT
Paweł Królikowski i Małgorzata Kożuchowska. Foto: PAP/ YT

Paweł Królikowski to aktor, którego pokochali Polacy. Niestety jego stan zdrowia jest zły. Nawet spędził święta Bożego Narodzenia w szpitalu. Stan gwiazdy serialu “Ranczo” niewiele się jednak poprawia. Jak ustalił “Fakt” rodzina podjęła ważną decyzję w sprawie dalszego leczenia.

Paweł Królikowski to jeden z najpopularniejszych polskich aktorów. Wszyscy dobrze znają go z takich seriali jak “Ranczo”. Aktor w Wigilię trafił do szpitala, gdzie spędził Święta Bożego Narodzenia.

Mimo długiego pobytu w szpitalu stan Pawła Królikowskiego ciągle jest zły, choć stabilny. To sprawia, że rodzina Królikowskiego ma myśleć o dalszym leczeniu aktora.

W Polsce jednak jest to niemożliwe. Państwowy system opieki zdrowotnej jest niewydolny i sprawia, że Polacy muszą szukać leczenia za granicą.

Na taki właśnie krok zdecydowali się bliscy Pawła Królikowskiego.

– Małżonkowie już myślą o rehabilitacji, która prawdopodobnie odbędzie się w Niemczech – twierdzi informator “Faktu”.

Jego koleżanka po fachu Małgorzata Kożuchowska wspiera Pawła i trzyma za niego kciuki.

– Bardzo czekam na powrót Pawła. Wierzę, że wszystko będzie dobrze i wróci do nas – powiedziała aktorka w rozmowie z magazynem Świat i Ludzie.

Co więcej jak mówi aktorka, ciągle jest w kontakcie z rodziną Królikowskiego. Dodała, że ciągle się modli za zdrowie aktora.

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here