“Prawdziwy aktor wie o której zaczyna, ale nie wie gdzie skończy”

Prawdziwy aktor wie o której zaczyna, ale nie wie gdzie skończy
Cezary Pazura/Fot. Instagram @czarekpazura

Każdy ma swoje zasady i mądrości. Jak powiada Leszek Miller “Prawdziwego mężczyznę poznaje się po tym jak kończy, a nie jak zaczyna”. Cezary Pazura również podzielił się swoją dewizą, stwierdzając: “Prawdziwy aktor zawsze wie o której zaczyna, ale nie wie gdzie skończy”

Pazura to klasyk, jego nazwisko samo w sobie jest alegorią aktorstwa. Jego powiedzenie: “Prawdziwy aktor zawsze wie o której zaczyna, ale nie wie gdzie skończy”, które w Sylwestra wybrzmiało na jego Instagramie z pewnością można odnieść do wielu mężczyzn, którzy niebawem powitają Nowy Rok. Czy to ujmuje im męskości w oczach byłego premiera – Leszka Millera?

Cezary z pewnością wie, co dziś będzie robił ze swoją małżonką, wie nawet gdzie. Jak poinformował fanów, Sylwestra spędzi w Nowej Hucie, jednej z dzielnic Krakowa. Być może nie jest pewny czy obudzi się w tym samym pokoju, w którym składał followersom życzenia. O tym z pewnością przekonamy się w Nowy Rok, gdyż jak zaznaczył, dopiero wtedy odniesie się do 2020 roku. Tymczasem wspomniał jedynie o szampańskim Sylwestrze.

Dla niego z pewnością przyszły rok będzie bardzo udany, a na pewno jego początek. Już w styczniu odbędzie się długo wyczekiwana premiera trzeciej części kultowego filmu “Psy”. Multipleksy już spodziewają się rekordowej liczby sprzedanych biletów. Jak się okazuje, niekiedy warto odgrzać kultową potrawę i zadać szyku w branży.

Podążając za mądrościami Cezarego Pazury, należy pamiętać, by zabrać ze sobą kartę kredytową i szczoteczkę do zębów, na wypadek, gdyby ta Sylwestrowa noc nieco się przedłużyła. My oczywiście dołączamy się do życzeń aktora i z niecierpliwością czekamy na te noworoczne. Oby skończył tam, gdzie mu się marzy…