Ponura tragedia Katarzyny Zielińskiej! To wydarzyło się na ramówce Polsatu

Maserak i Zielińska wspominają stare czasy
Katarzyna Zielińska i Rafał Maserak/Fot. Instagram @maserak

Jak wiadomo paniom nie jest do śmiechu, gdy po misternie przygotowanej stylizacji, okazuje się, że koleżanka ma taką samą albo po prostu bardzo podobną. Zielińska doświadczyła czegoś takiego podczas wiosennej ramówki Polsatu.

Katarzyna Zielińska i Rafał Maserak byli kiedyś parą. Co prawda tylko na parkiecie, ale w mediach huczało wówczas o domniemanym romansie aktorki z tancerzem. Teraz oboje spotkali się po latach na gali prezentującej wiosenne hity Polsatu. Jak się okazuje, dzięki takiemu eventowi można nie tylko poznać plany stacji, ale również odświeżyć stare znajomości i powspominać dawne czasy.

Zielińska i Maserak świetnie z tym sobie poradzili. Niestety aktorka nie miała aż tyle szczęścia przez całą imprezę. Stosunkowo szybko okazało się, że Elżbieta Romanowska wybrała całkiem podobny outfit. Kasia postanowiła podejść do tego z rezerwą. Zamiast wzywać przedwcześnie taksówkę i wracać do domu się przebrać, ta wstawiła zdjęcie z koleżanką.

Gwiazda serialu “Zawsze warto” podeszła do sprawy z ogromnym dystansem i poczuciem humoru. Jak skomentowała wspólny post na Instagramie, wyglądają prawie jak siostry. Fani niestety nie zauważyli tego podobieństwa między gwiazdami.

Nie każdy jednak byłby w stanie podejść z taką rezerwą. Niekiedy gwiazdy przezornie zabierają ze sobą kilka sukienek na takie nietypowe sytuacje. Tak czy owak, my widzimy dwie całkowicie różne sukienki, a wy?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here