Rodzinna TRAGEDIA gwiazdy “Na dobre i na złe”. W jednej chwili stracili wszystko

Marcin Zacharzewski Foto:instagram.com/marcin_zacharzewski_official

Marcin Zacharzewski przeżywa trudne chwile. W wyniku uderzenia pioruna spłonęło gospodarstwo jego rodziny. Aktor apeluje o pomoc.

Marcin Zacharzewski głównie jest znany z roli doktora Borysa Jakubka w serialu “Na dobre i na złe”. Teraz rodzina aktora przeżywa wielką tragedię. Jak się okazało, w wyniku uderzenia pioruna spłonęło ich gospodarstwo, a wraz z nim spory dobytek.

Do tragicznego zdarzenia doszło 20 czerwca. Kilka dni później Marcin zamieścił na swoim instagramowym profilu apel z linkiem do zbiórki. Teraz aktor liczy na pomoc fanów.

– Trzeba się pozbierać z tego ciosu i krok po kroku, mozolnie, zacząć podnosić z popiołów. Część strat pokryje ubezpieczenie, ale nie cały ogrom zniszczeń. Dodatkowo potrzeby są natychmiastowe, ponieważ trzeba zakupić najpotrzebniejszy sprzęt do pracy z pasieką, jak też do pracy w polu. Stąd moja inicjatywa, żeby uzbierać trochę pieniędzy. Będę wdzięczny każdemu za nawet najdrobniejszy datek. – czytamy na stronie rzutki.

View this post on Instagram

Kochani, przeczytajcie! Link do zbiórki w moim bio.

A post shared by Marcin Zacharzewski (@marcin_zacharzewski_official) on

2 KOMENTARZE

  1. Wstydu niema, kase trzepie na filmach a tu zebrze i skomle o pieniądze od fanow.
    Mógł chalupe ubezpieczyć , zresztą widac ze to bzmozg . Skoro są aktorami to dobrze grają udając takich biednych, bo im żal wyłożyć ze swoich własnych na wyremontowanie chaty rodziców. Lepiej żeby naiwni fani dali…….
    Weźcie kredyt z banku na odbudowę zamiast skolmlec jak psy….

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here