Sylwester do licytacji! Aukcja trwa do końca STYCZNIA?!

Od lewej: Edyta Olszówka, Anna Dereszowska, Izabela Kuna, Magdalena Różczka/Fot. Instagram

Anna Dereszowska, Edyta Olszówka, Magdalena Różczka i Izabela Kuna zachęcają fanów do wzięcia udziału w licytacji. Do wygrania jest Sylwester w ich towarzystwie i epizod w nowej produkcji z gwiazdami serialu “Lejdis”. Szczęśliwiec dodatkowo spędzi z aktorkami trzy dni w SPA.

Główne bohaterki serialu “Lejdis” dołączyły się do wsparcia Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Anna Dereszowska, Magdalena Różczka, Edyta Olszówka i Izabela Kuna postanowiły wystawić na aukcję weekend w swoim towarzystwie. Zwycięzca licytacji będzie miał zapewniony trzydniowy weekend w SPA, imprezę sylwestrową oraz epizod w nowym filmie, którego tytułu żadna z aktorek nie chce zdradzić.

Zwykły laik zdziwi się wchodząc na aukcję, gdyż data jej zakończenia przypada na ostatni dzień stycznia. Oferowany Sylwester musiałby się wówczas odbyć dopiero w kolejnym roku. Jednak jak się okazuje, licytacja jest skierowana do bardziej zaznajomionych z fabułą serialu “Lejdis”.

Bohaterki nie obchodzą tradycyjnej noworocznej wigilii, tylko mają własny dzień, w którym o północy otwierają szampana i wystrzeliwują petardy. Ich autorski Nowy Rok przypada na sierpień. Stąd data realizacji “cegiełki” przypada na 21 sierpnia. W ten oto sposób niejeden licytujący może się nieco zdziwić, iż mimo wysokiej kwoty jaką zaoferuje, spędzi tradycyjnego Sylwestra samotnie.

Aktorki nie wykazały się wcale nietypowym wsparciem WOŚP-u. Coraz więcej gwiazd postanawia się wspomóc coroczny finał, dosłownie swoją osobą. Kolacja, przejażdżka, a nawet występ, który ostatnio wystawił Szymon Majewski. Osoba, która “go” wygra, będzie miała zagwarantowany monolog komika w dowolnie wybranym przez siebie miejscu.