Skromna impreza w cieniu choroby ojca. Mniej znany syn Pawła Królikowskiego miał urodziny

Syn Pawła Królikowskiego miał urodziny. Huczna impreza czy stypa?
Jan Ignacy Królikowski/Fot. Instagram @jan_ignacy

Jan Ignacy Królikowski miał ostatnio urodziny. Mimo wszystko syn Pawła Królikowskiego nie świętował hucznie. Sugeruje to zdjęcie udostępnione przez jego brata – Antka Królikowskiego…

Syn Pawła Królikowskiego, a dokładnie jeden z braci Królikowskich nie jest tak rozpoznawalny jak Rafał czy Antek, gdyż raczej unika blasku fleszy. Jan Ignacy nie poszedł w ślady rodziców, choć wraz z ojcem, napisał książkę. Najwidoczniej odziedziczył artystyczną duszę i talent do sztuki.

Jan Ignacy Królikowski obchodził niedawno swoje urodziny. Sam jednak nie dodał żadnego zdjęcia ani relacji. Syn Pawła Królikowskiego nie ma aż tylu fanów i nie jest aż tak aktywny w mediach społecznościowych, co jego bracia. Niemniej jednak Antek nie omieszkał poinformować instagramerów o ważnej dacie i wydarzeniu.

Zdjęcie nie zostało jednak wykonane podczas wielkiej imprezy. Można nawet rzec, że syn aktora dość skromnie podszedł do kwestii celebrowania swojego święta. Trudno się dziwić skoro jego ojciec jest w tak ciężkim stanie. Jak wiadomo Królikowscy, każdą wolną chwilę spędzają przy swoim ojcu. Są oni dla niego ogromnym wsparciem.

Syn Pawła Królikowskiego odpuścił świętowanie i spędził ten czas w gronie najbliższych. To z pewnością zasługuje na uznanie. Nie ma zatem wątpliwości, że aktor dobrze wychował swoje dzieci i wpoił im kluczowe wartości. Ich ogólne zachowanie zasługuje na uznanie i pokazuje silną więź z ojcem.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here