SZOK! Beata Tyszkiewicz zdradza mrożące krew w żyłach sekrety! [VIDEO]

Beata Tyszkiewicz zdadza
Beata Tyszkiewicz/ Fot.Instagram

Swoją karierę zaczęła już dawno temu. Jako młodziutka aktorka zyskała naprawdę wielu zwolenników. Co spowodowało, że w trakcie aktywności scenicznej, Beata Tyszkiewicz sięgała po niecodzienne wspomagacze?

W wywiadzie, jakiego udzieliła już kilka lat temu, Beata zdradziła sekrety, które z pewnością umknęły jej fanom. Okazuje się bowiem, że gwiazda nigdy nie kryła się ze swoją miłością do używek alkoholowych.

„Bardzo lubię whisky, lubię do wigilijnego karpia na przykład maleńki kieliszeczek czystej wódki zimnej. Ale robię tak, ponieważ butelka czystej wódki wygląda nieładnie na stole, więc kupuje taki litrowy sok, czyszczę z etykiety, wsadzam tam z różnymi winogronami, owocami, kwiatami i zalewam wodą. Zamrażam to i wtedy jak wyjmuję, to jest taki kawałek lodu i to się bardzo długo trzyma, a zimna jest wódka nadzwyczajnie” – Beata Tyszkiewicz zdradza w rozmowie.

Aktorka podzieliła się również sprawdzonym sposobem na rozgrzanie się w zimny dzień na planie filmowym. Z pewnością nie uwierzycie co stosowała.

„A żeby się rozgrzać, herbata mocna, z kieliszeczkiem rumu, ale to nie alkohol, to gorąca herbata. Takie zdradzam sekrety” – wyznała.

Jak się okazuje, gwiazda zdradziła, że zawsze przygotowana była na wszelkie niespodzianki. Bardzo często alkohol miała przy sobie.

„Potrafię mieć ze sobą, na różnych przyjęciach, taką małą srebrną piersióweczkę” – zdradziła Beata.

To wszystko jednak należy jej wybaczyć. W końcu nie od dziś uważana jest za jedną z najbardziej kultowych postaci polskiego kina. Nigdy też nie kryła się ze swoimi słabościami i otwarcie mówiła o swoim podejściu do życia.

„Uważam, że dama pije, pali i przeklina. To jest moja recepta. Nic złego w tym nie widzę” – wyznała.

 

4 KOMENTARZE

  1. Pani Tyszkiewicz, Pani jak Krystyna Janda niszczy swoja postac I legende takimi okrgopnymi wypowiedziami~ upadla Pani strasznie proponujac aby Pani Rodacy kobiety czy mezczyzni pili alkochol ktory jest wielkim nieNIESZCZESCIEM / wrogiem rodzin dzieci I kazdego czlowieka – zniszczyl zycie wielu doroslych I byl bolem I koszmarem wielu rodzin dzieci- widzacych pijanego Ojca czy Matke!! Pani stracila rozum na stare lata— a powinna Pani byc dobrym przykladem za tak wiele lask ktore otrzymala Pani od P Boga !
    Prosze wybrac sie na wycieczke do Kaliforni us tam Pani zobaczy tysiace ludzi uzaleznionych od alkocholu seksu I homo – to wszystko spi na ulicach mlodzi starzy I dzieci – rodziny z dziecmi bezdomni spia w namiotach ..,bez pracy bez rodzinnego domu!! To jest koszmarny widok co zrobila wolnosc- robta co chceta “”
    Po takiej wycieczce zastanowi sie pani gleboko I nie bedzie sie obnazac I reklamowac brudu!

  2. Ładnie to ubrane i podane , a prawda jest taka , że pani B.T wali sake kiedy się da jak większoś ć aktorów. My zwykli pracownicy (robole) nie możemy sobie na to pozwolić , nas obowiązuje prawo pracy , dyscyplina i ograniczają głodowe pensje , ot co. Czy aktorzy , piosenkarze , prawnicy , lekarze , urzędasy wszelkiej maści , politycy itd. nie musza się stosować do prawa ? Jeśli tak to dlaczego? Dlaczego w Sejmie RP jest karczma , w której jest wyszynk alkoholu? W firmie , której pracuję tego nie ma , a też czasem przy upale wypiłbym zimne piwko , albo dwa.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here