Tak Paweł Małaszyński spędza kwarantannę. Ten ptak podbija Instagram [FOTO]

Bożyszcze sprzed lat znów wraca do łask?
Paweł Małaszyński/Fot. Instagram @pawelmalaszynski

W dobie kwarantanny, ludzie zaczynają odkrywać swoje pasje. Niektórzy, tak jak Paweł Małaszyński, mają w końcu czas, by je pielęgnować i poświęcić im wolne chwile.

Polski aktor, Paweł Małaszyński, na co dzień jest w ciągłym ruchu. Podróżuje po Polsce, koncertuje, ma próby w teatrach, a także na planach filmów i seriali. Dzięki kwarantannie i odgórnemu zakazowi opuszczania domów, gwiazdor ma czas na swoje pasje.

Małaszyński pochwalił się na Instagramie swoim już prawie ukończonym dziełem. Nie każdy wiedział, że Paweł z zamiłowaniem… układa puzzle! Tym razem na pierwszy ogień poszedł wielki ptak. Piękna, biała sowa z wymownym spojrzeniem, dosłownie w chwilę po opublikowaniu, zebrała prawie 500 polubień.

Paweł solidarnie z innymi osobowościami show biznesu jest zatem przykładem dla Polaków. W mediach społecznościowych #kwarantanna bije rekordy popularności, a gwiazdy apelują do swoich wielbicieli nawet na relacjach. Ten okres jak widać nie tylko pozwala rozwijać pasje, lecz także poznawać hobby swoich ulubieńców.

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here