Takiego rozstania nikt się nie spodziewał! To KONIEC Vegi i Oświęcińskiego!

Patryk Vega i Tomasz Oświęciński. Foto: PAP/ Instagram
Patryk Vega i Tomasz Oświęciński. Foto: PAP/ Instagram

Tego nikt się nie spodziewał! Tomasz Oświeciński na łamach “Telelemagazynu” wyznał, że zakończył współpracę z Patrykiem Vegą. Okazuje się, że aktor che robić prawdziwa karierę aktorską. Jego marzeniem jest gra u wybitnych polskich reżyserów takich jak Pasikowski czy Smarzowski! Vega dla niego już jest za słaby?

Jak wiadomo Tomasz Oświeciński u Patryka Vegi zagrał w “Pitbullu”, “Kobietach mafii”, “Botoksie” czy w “Botoksie”. Tymi rolami zaskarbił sobie przychylność widzów. Dzięki rozpoznawalności niezawodowy aktor walczył w klatce KSW i zaczął grać w serialach.

Okazuje się jednak, że aktor ma już dość walorów filmowych Patryka Vegi. Już nie chce u niego grać.

– Dziękuję Patrykowi Vedze za to, że dzięki niemu zaistniałem i zrobiłem z nim film “Pitbull. Niebezpieczne kobiety”, przez który wypłynąłem. Dlatego za to jestem mu wdzięczny. Myślę jednak, że nasza przygoda już się skończyła.

– Chcę się rozwijać i dlatego gram za granicą, mam kontakt z innymi reżyserami. Może kiedyś uda mi się zagrać u pana Smarzowskiego, u pana Pasikowskiego, u pani Agnieszki Holland. To są moje marzenia – powiedział aktor w wywiadzie dla Telemagazyn.pl.

Źródło: Telemagazyn

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here