Tamara Arciuch zachwyciła sylwestrową kreacją [VIDEO]

Tamara Arciuch zachwyciła fanów swoją sylwestrową kreacją
Tamara Arciuch/Fot. Instagram @tamara.arciuch

Tamara Arciuch ponownie wróciła na salony. Aktorka mimo iż nieustannie gra i pracuje, to na moment przycichło o niej w mediach. Jednak ostatnio gwiazda rozbiła bank. Zachwyciła fanów swoją sylwestrową kreacją.

Tamara Arciuch od dawna jest szczęśliwa w związku z aktorem – Bartkiem Kasprzykowskim. Ostatnio o historii swojej miłości opowiadali na antenie TVN. To dość trudne uczucie, jak podsumowują ich znajomi. Oboje dużo czasu spędzają na różnych planach. I choć im też czasami się brakuje, wolne chwile zawsze wykorzystują wspólnie, jak np. Święta i Nowy Rok. Aktorka ostatnio zachwyciła fanki swoją sylwestrową kreacją, a fanów świetną figurą.

Bartek oniemiał z zachwytu, gdy jego partnerka ukazała się jego oczom. Kasprzykowski postanowił uwiecznić jej stylizację i urodę, nagrywając krótki filmik, który gwiazda wstawiła na swojego Instagrama. Aktor postawił na muchę i szykowną elegancję. Na balu oboje wyglądali zjawiskowo. A razem z nimi bawił się m.in. Mateusz Borek, komentator sportowy i znany pięściarz Maciej Miszkiń. Wśród elity można tam było również spotkać znakomitego piłkarza – Jerzego Dudka.

Para bawiła się w jednym z ekskluzywnych hoteli Arłamów, w samym sercu Bieszczad. Aktorzy bawili się znakomicie, skończyli o 5 rano. Ich wspólne zdjęcia skomentowali życzliwi fani, podziwiając ich stroje, wygląd i składając noworoczne życzenia. Na filmiku Tamary, idealnie widać jej klasę i wrodzony wdzięk. Fanki natomiast przede wszystkim zwróciły uwagę na piękną sylwestrową kreację artystki. Ta, jak widać, mimo upływających lat, pozostaje w rewelacyjnej formie.