To koniec! Piotr Fronczewski straci dużo kasy. Cios ze strony Polsatu

Piotr Fronczewski ma poważny problem. Foto: print screen YT
Piotr Fronczewski ma poważny problem. Foto: print screen YT

Piotr Fronczewski stracił główne źródło dochodu, rolę w serialu “W rytmie serca” – donosi “Super Express”. Miejmy nadzieję, że przez lata pracy na planach filmowych i deskach teatru odłożył środki finansowe na czarną godzinę.

Fronczewski znany jest miłośnikom teatru, a fanom seriali telewizyjnych objawił się jako zabawna postać w “Rodzinie Zastępczej”.

Zdjęcia do polsatowskiego serialu zakończyły się jednak w 2009 roku, a Fronczewski przez 8 lat nie dostał żadnej pierwszoplanowej, dobrze płatnej roli.

To się zmieniło w 2017 roku. Wówczas Fronczewski został doktorem Michałem Zychem, właścicielem przychodni w Kazimierzu Dolnym w serialu “W rytmie serca”. Za rolę w serialu – wg informacji “SE” – zarabiał 200 tys. zł rocznie.

Ale teraz zarabiał już nie będzie. Polsat nie zdecydował o kontynuacji serialu i stawia na dwie nowe produkcje, w których Fronczewskiego nie będzie.

Jednym z powodów takiej decyzji podjętej przez producentów serialu jest fakt, że Barbara Kurdej-Szatan jest w zaawansowanej ciąży, niedługo zostanie mamą, co wyklucza jej udział w nagraniach. A najwyraźniej bez Kurdej-Szatan ani rusz.

Teatry – poza kilkoma przypadkami – również nie wznowiły spektakli, więc Fronczewski pozostaje praktycznie bez pracy. Jest jeszcze twarzą reklamową jednej z firm oferujących pożyczki-chwilówki, ale i tam, w wyniku kryzysu wywołanego pandemią koronawirusa, budżety reklamowe są cięte do minimum.

Jeśli Fronczewski nie zabezpieczył się finansowo, to przed nim bardzo trudne miesiące.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here