Trudne chwile Ewy Kasprzyk. Aktorka żegna się z dawnym życiem

Ewa Kasprzyk
Ewa Kasprzyk/ Fot.Instagram

Ewa Kasprzyk zamyka ważny trwający ponad 36 lat etap swojego życia. Zamyka za sobą drzwi, dosłownie.

Ewa Kasprzyk to aktorka niezwykle charakterystyczna. Każda rola, w która się wciela jest barwna i ekspresyjna. Tym razem jej życiowa rola, jaką jest jej prywatne życie, spowodowała, że Kasprzyk postanowiła sprzedać swój dom w nadmorskim Redłowie.

Jak dowiadujemy się z “Super Expressu” powodem tych zmian jest potrzeba zamknięcia pewnego etapu życia Kasprzyk. Dom w Gdyni to miejsce w którym przez 36 lat była żoną Jerzego Bernatowicza. Rok temu jednak małżeństwo dobiegło końca, a aktorka związała się z Michałem Kozerskim.

Parę można oglądać od niedawna w programie „Power Couple”, gdzie od pierwszego odcinka skradli życzliwość współuczestników i z pewnością telewidzów.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Ewa Kasprzyk (@ewa.kasprzyk)

Jak donosi „Super Express”, dom w Trójmieście został wystawiony za dość niska cenę jak na tamtejsze standardy.

„Dom o powierzchni 140 mkw. został wystawiony na sprzedaż miesiąc temu. Ma aż trzy poziomy. Na pierwszym znajduje się pokój z kominkiem, łazienka, spiżarnia i pomieszczenie gospodarcze. Na drugim natomiast duży salon z wyjściem na taras oraz kuchnia. Trzeci poziom przeznaczony jest do strefy relaksu, gdzie znajdują się dwie spore sypialnie oraz toaleta. Do segmentu przynależy również ogrodzona działka o wielkości 210 mkw., więc nowy właściciel będzie mógł relaksować się w zaciszu własnego ogrodu. I choć segment, który został wyceniony na prawie 900 tys. zł i wymaga generalnego remontu wraz z wymianą instalacji, to chętnych na jego zakup nie brakuje” – informuje „Super Express”.

Powodem tak niskiej ceny najwyraźniej jest jego stan, ale może też potrzeba odcięcia się od przeszłości. Nowego właściciela czeka remont generalny. Taki sam remont zapewne przeprowadza właśnie Ewa Kasprzyk. Z tym że ona w swoim nowym życiu.