Widzieliście już “Bad Boya”?! Vega wrzucił film do sieci!

Patryk Vega, Katarzyna Zawadzka i Antek Królikowski/Bad Boy/Fot. Instagram @antek.krolikowski

Co robić w czasie dłużącej się kwarantanny? Rozwiązanie na nudę zaproponował pewien reżyser. Patryk Vega wypuścił bowiem swój ostatni film na platformie Netflix.

Tuż przed wybuchem pandemii koronawirusa, miejsce miała głośna premiera kolejnego filmu jednego z bardziej kontrowersyjnych polskich reżyserów. Patryk Vega wypuścił kolejny mocny film. Tym razem skupił się jednak na temacie piłki nożnej, a konkretniej na kibolach.

„Bad Boy” z Antkiem Królikowskim nie odstawał od reszty filmów i cieszył się naprawdę sporym zainteresowaniem. Z uwagi na epidemię koronawirusa, kina zostały zamknięte tuż po premierze. W związku z tym niewielu zainteresowanym udało się go zobaczyć.

Reżyser postanowił jednak umilić czas swoim fanom na kwarantannie. Właśnie dlatego Vega wypuścił swoją najnowszą produkcję na platformie Netflix.

Jeśli jeszcze nie widzieliście filmu „Bad Boy” to koniecznie nadróbcie tę zaległość. Pamiętajcie jednak, ze filmy Vegi nie należą do najlżejszych. Ich tematyka, jak i sam reżyser, jest niezwykle kontrowersyjna. Patryk Vega postanowił nawet udowodnić to po raz kolejny – właśnie kręci najnowszy film, czym nie przestrzega obecnych obostrzeń związanych z epidemią.

 

Comments are closed.