Żona Pawła Królikowskiego zabrała głos. Aktor przechodzi kolejną chorobę

Pawła Królikowskiego
Paweł Królikowski. / foto: YouTube: Twoja Twarz Brzmi Znajomo

Mamy nowe informacje o stanie zdrowia Pawła Królikowskiego. Przypomnijmy, że przed Świętami Bożego Narodzenia trafił do szpitala. Małgorzata Ostrowska-Królikowska zdradziła jak wygląda stan zdrowia męża.

Jak podaje “Fakt” stan zdrowia Pawła Królikowskiego na szczęście jest coraz lepszy. O postępach w leczeniu opowiedziała Małgorzata Ostrowska-Królikowska. Żona aktora z optymizmem spogląda w przyszłość.

Paweł jest w dobrej formie. Niestety zostanie jeszcze w szpitalu, bo wkradła się jakaś infekcja. To się zdarza. Konsultuję wszystko na bieżąco z lekarzem – powiedziała.

Przypomnijmy, że to nie pierwsze problemy polarnego aktora ze zdrowiem. Cztery lata temu Paweł Królikowski przeszedł operację wycięcia tętniaka mózgu, dlatego w maju tego roku nie pojawił się już na planie programu “Twoja Twarz Brzmi Znajomo”.

Z jego zdrowiem niewątpliwie nie było dobrze. Królikowski nosił nakrycia głowy, które miały zakrywać bliznę po operacji neurochirurgicznej. Niestety tuż przed świętami, popularny aktor trafił do szpitala. W związku z tym rodzinna tam spędził a nim święta.

Jak już informowaliśmy rodzina w związku z tym rozważa podjęcie dalszego leczenia poza granicami naszego kraju. – Małżonkowie już myślą o rehabilitacji, która prawdopodobnie odbędzie się w Niemczech – mówi informator “Faktu”.

Jednocześnie żona aktora Małgorzata Ostrowska-Królikowska szuka ukojenia w tym trudnym okresie w modlitwie. Ponieważ kobieta bardzo często widywana jest w ostatnim czasie w kościele, gdzie modli się o zdrowie dla swego męża Pawła Królikowskiego.

Źródło: Fakt

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here