Żukowski walczy o córkę! Dramat aktora trwa

Żukowski walczy o córkę! Dramat aktora nie ma końca
Bartosz Żukowski z córką/Fot. Instagram @b.zukowski

Bartosz Żukowski od dawna walczy z żoną o prawa do ich córki. W grę wchodzi również wojna o alimenty. Zeznania obojga są mocno rozbieżne. Sprawę będzie musiał rozwiązać sąd.

Bartosz Żukowski i jego żona Ewa Coll od kilku lat starają się o rozwód. Małżonkowie nie chcą rozstać się w pokoju. Oboje poszli na noże. Para cyklicznie spotyka się w sądzie. Ostatnio aktor złożył do prokuratury zawiadomienie o popełnieniu przez Coll aż sześciu przestępstw. Kluczowe jest domniemane bezprawne przywłaszczenie przez nią alimentów.

Sprawa rozwodowa odtwórcy roli Waldusia ze “Świata według Kiepskich” trwa już blisko pięć lat. Głównym problemem jest sprawa utrzymania dziesięcioletniej córki Poli. Na początku, sąd oszacował jej potrzeby na 2,5 tys złotych. Żukowski jednak nie płacił przyznanych alimentów, posiłkując się iż nie ma zamiaru wykonywać przelewów na konto Ewy, którą obarczył winą za kryzys w małżeństwie.

Coll w odpowiedzi na zachowanie męża, zażądała by ten trafił do więzienia. Wymiar sprawiedliwości umorzył jednak postępowanie, dzięki czemu Bartosz pozostał na wolności. Sprawa jednak się nie zakończyła i wciąż zaczęły pojawiać się coraz to nowsze fakty. Jak wyznała żona gwiazdora w wywiadzie dla “Twojego Imperium”, gdyby zależało mu na dobru dziecka, już dawno zakończyłaby się batalia pomiędzy małżonkami.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here