Andrzej Piaseczny zdradza szczegóły prywatnego życia. Czy jest w związku?

Andrzej Piaseczny
Andrzej Piaseczny/Fot. Instagram: andrzejpiaseczny_official

O swoim życiu prywatnym Andrzej Piaseczny mówi bardzo niewiele. Fani zaczęli nawet spekulować na temat jego orientacji seksualnej ponieważ artysty od lat nie widziano z kobietą.

Andrzej Piaseczny był nawet podejrzewany o romans z Michałem Pirógiem. Chociaż tancerz potwierdził te doniesienia, muzyk nigdy się do nich nie odniósł. Ostatnio w programie “Uwaga” emitowanym na stacji TVN pojawił się dokument o karierze muzycznej Piasecznego. Muzyk zdecydował się podzielić kilkoma faktami z życia prywatnego.

Wolałbym nie myśleć o sobie jako o celebrycie. To słowo ma dla mnie negatywny wydźwięk. Jestem rozpoznawalny, ale jestem muzykiem, piosenkarzem. Nie interesuje mnie takie bulwarowe pokazywanie się w mediach. Nie jestem samotny, tworzę relację, może kiedyś będę chciał z nią wyjść do świata, nie wykluczam tego” – zaznacza.

Zdradził także, dlaczego zdecydował się przeprowadzić do wsi Pionki, gdzie mieszkają jego rodzice. Czy życie w wielkim mieście zbyt go przytłoczyło?

“Rodzice od zawsze poświęcali nam dużo czasu, uwagi i troski, więc jesteśmy zobowiązani do tego, by to ciepło i troskę oddawać, gdy następuje zamiana ról” – mówi Piaseczny.