Anna Lewandowska w końcu wyznała prawdę! Sekret z dzieciństwa ujrzał światło dzienne

Anna Lewandowska słynie z tego, że pozostaje w stałym i codziennym kontakcie ze swoimi fanami. Celebrytka lubi zdradzać im szczegóły ze swojego życia. Wyznała również swoją wielką tajemnicę z dzieciństwa.

Anna Lewandowska lubi zaskakiwać swoich fanów. Celebrytka doskonale wie co zrobić, aby podtrzymać zainteresowanie swoją osobą. Tym wyznaniem jednak wprowadziła wszystkich w osłupienie.

“Lubicie “Anie z Zielonego Wzgórza?”💚. Wychowana jestem na tej powieści.
Chwila dla siebie w ogrodzie mojej mamy… I przypominają mi się czasy z dzieciństwa” – wyznała na pod zdjęciem.

View this post on Instagram

Do you like "Anne of Green Gables”? I was growing up with this novel. A moment for myself in my mother's garden …just like childhood times.💚 _____________________ Lubicie "Anie z Zielonego Wzgórza?"💚. Wychowana jestem na tej powieści. Chwila dla siebie w ogrodzie mojej mamy… I przypominają mi się czasy z dzieciństwa. 🤙Taka REFLEKSJA. Kocham to, co robię, uwielbiam poświęcać się swojej pasji. I WIECIE CO… Tęskniłam baaardzo. Za prawdziwymi fighterskimi treningami, za wyzwaniami, za naszą wspólną motywacją – ja Was – Wy mnie! I to prosto z maty👌 I TAK! Jestem z siebie dumna! Bo mam ku temu powody 🤗… 7 tygodni po porodzie, dwójka małych dzieci👶👶, które potrzebują mojej uwagi, ogrom obowiązków, totalnie dużo pracy (po półrocznej nieobecności w Polsce) a teraz jeszcze nasze LIVEy, gdzie daję z siebie absolutnie wszystko🤪 To dla Was❤️ bo lubię z Wami BYĆ😍 ____ Dobrego dnia i pamiętajcie… Bycie dumnym z siebie to nie egoizm🙏 Nie bójmy się podkreślać swojej wartości zwłaszcza przed samym sobą. ____ Dziś widzimy się o 18.30, przypominam o hantellach lub butelkach 👊 #FIGHTERCHALLENGE #challenge #annalewandowska #mom #momoftwo #momlife

A post shared by 𝐀𝐧𝐧𝐚 𝐋𝐞𝐰𝐚𝐧𝐝𝐨𝐰𝐬𝐤𝐚 (@annalewandowskahpba) on

Spodziewaliście się, że to mogła być jej ulubiona powieść z dzieciństwa?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here