Anna Lewandowska w ogniu krytyki. Dostało jej sie za zaprojektowanie “ekskluzywnych” bluz na cel charytatywny! “Sodówka uderzyła zdecydowanie”

Anna Lewandowska/Instagram
Anna Lewandowska/Instagram

Podłość ludzka nie zna granic. Anna Lewandowska chciała pomóc choremu chłopcu, projektując bluzę. Teraz zaatakowano ją, że wspomniana bluza jest za droga. “Taka suma za bluzę dla zwykłego człowieka to abstrakcja” – piszą internauci. 

Lewandowscy to jedna z najgorętszych par w polskim showbiznesie.  Zarówno Anna, jak i  Robert należą do ścisłej czołówki najbogatszych Polaków. Jednak starają się dzielić swoja fortuną z potrzebującymi.  Znani są z tego, że często udzielają się charytatywnie.

Tak było i tym razem, Anna Lewandowska wzięła udział w akcji charytatywnej, mającej na celu wsparcie 8-miesięcznego Patryka cierpiącego na rdzeniowy zanik mięśni. Anna zdecydowała się wystawić na sprzedaż zaprojektowane przez siebie bluzy. Celebrytka zapewnia, że z sprzedaży dochód w całości zostanie przekazany na potrzebującego chłopca.

“Dzisiaj zasypaliście mnie setkami wiadomości!Kochani, pytacie cóż to będzie… JUŻ MÓWIĘ… Podobnie do zeszłego roku, szykuję specjalną (już drugą) edycję BLUZ “HEALTHY TEAM” którą zaprojektowałam (wkrótce Wam zdradzę więcej szczegółów), a zysk ze sprzedaży zostanie przekazany na CEL CHARYTATYWNY dla @wyzwanie_patrysia! Warto pomagać! Niech pomaganie będzie w MODZIE! Jesteś z nami? Jesteś w Healthy Teamie? Healthy Team POMAGA – napisała na swoim Instagramie

Niestety ludzie to wilki i zaatakowały celebrytkę, że cena bluz na charytatywną zbiórkę jest za wysoka! Jedna z internautek powiedziała, że żona kapitana reprezentacji Polski jest  odrealniona i nie wie jakimi środkami normalni Polacy dysponują.

“Szkoda, że cena z kosmosu. Gdyby bluza kosztowała na przykład 100 zł, a można kupić za tyle fajną, dobrej jakości bluzę (czyli można takową za tyle wyprodukować) na pewno więcej osób by kupiło i Patryk dostałby więcej pieniędzy. 300 zł z bluzę to totalne przegięcie, dla zwykłego człowieka to abstrakcja. Szkoda, ze tak dużo pieniędzy bierzesz za kawałek materiału sygnowany Twoim nazwiskiem/logo. Sodówka uderzyła zdecydowanie, ceny Twoich produktów są absurdalne Anno.” – czytamy w komentarzu pod postem Ani.

Choć Lewandowska nie skomentowała zaczepki internautki, pod zjadliwym komentarzem szybko pojawiło się kilkanaście odpowiedzi obrończyń Lewej.

Ciekawa czy cena na każdą kieszeń 😛- pyta kolejna internautka.

Jednak trzeba oddać, że internauci w przewadze chwalą inicjatywę Lewandowskiej i maja zamiar zakupić bluzy, by pomóc choremu chłopczykowi.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here