Anna Mucha każe płacić za zdjęcie! Zobacz, ile

Anna Mucha fot. instagram.com/taannamucha

Anna Mucha na swoim profilu na Instagramie dzieli się z fanami różnymi przeżyciami oraz przemyśleniami. Ostatnio na jej koncie pojawił się wpis dotyczący pobytu nad polskim morzem. Gwiazda wpadła również na interesujący pomysł.

Mucha zrobiła sobie zdjęcie na plaży wraz z zebranymi śmieciami. Tym samym pokazała, że stan bałtyckich plaż nie jest jej obojętny.

– Pocztówka z wakacji i garść przemyśleń: 1. To nie wstyd sprzątać (po sobie czy nie, wstydu nie ma) 2. Palenie szkodzi plażom! – napisała.

To jednak nie koniec. Mucha wpadła na pomysł, aby za zdjęcie z nią płacić jej workami śmieci.

– Odkryłam swój własny cennik, otóż są chwile, miejsca, gdzie czasem robię za tzw. “białego misia”. Deptaki, pełne plaże itp… Co jakiś czas podchodzi ktoś z prośba o zdjęcie. Dziś na plaży odkryłam swój cennik: strzelę sobie fotę za torebkę zebranych śmieci (z plaży, lasu, wydm lub wody)! – wyznała.

Aktorka zamierza także rozszerzyć swoją akcję. Ma już nawet konkretne pomysły.

– W Sopocie na plaży dramatu nie ma… Gdyby tylko jeszcze pety znikły… 5. A może jakiś browar wejdzie w akcje: piwo za worek śmieci? 6. A! i kupowanie łopatek i innych gadżetów dla dzieci ma umiarkowany sens, skoro w sezonie wystarczy spacer by zebrać cały komplecik porzuconych zabawek – dodała Mucha.

Ciekawe, czy aktorka ma pomysł na to, co zrobić z zebranymi śmieciami?

Źródło: Instagram

Comments are closed.