Anna Mucha ma nowego partnera! To popularny aktor

Wyzywające zdjęcie Muchy! Takiej jej jeszcze nie widzieliście
Anna Mucha/Fot. Instagram @taannamucha

Anna Mucha ma nowego partnera. Jak donosi “Pudelek” nie jest nim wbrew wcześniejszym spekulacjom Kuba Wojewódzki, ale popularny aktor, z którym gwiazda pokazywała się już wcześniej.

Anna Mucha, która w kwietniu skończyła 40 lat, przechodzi duże zmiany w swym życiu. Gwiazda niedawno zakończyła długi 10-letni związek, którego efektem była dwójka dzieci.

W ostatnim czasie pojawiały się w sieci zdjęcia aktorki z dziennikarzem Kubą Wojewódzkim, jednak wbrew medialnym plotkom para nie wróciła do siebie.

Jak donosi “Pudelek” Mucha związana jest z popularnym aktorem Jakubem Wonsem, którego zna od kilku lat. – Ania zna Kubę od dawna, poznali się podczas prób do spektaklu “Letni Dzień”, z którym oboje zjeździli Polskę wzdłuż i wszerz – mówi znajomy aktorki.

Wtedy oboje byli jeszcze w związkach, więc zbliżyli się do siebie jako przyjaciele. Kiedy rozstali się ze swoimi partnerami, szybko okazało się, że są sobie bliscy i wzajemnie się wspierają – dodaje.

Jakub Wons jest o 2 lata młodszy od Muchy, a do tej pory znany był z ról w popularnych serialach. Wons i Mucha byli już wspólnie fotografowali przez fotografów, jednak raczej w sytuacjach przyjacielskich.

2 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here