Anna Mucha zakochana! “To nie jest świeża relacja”

Wyzywające zdjęcie Muchy! Takiej jej jeszcze nie widzieliście
Anna Mucha/Fot. Instagram @taannamucha

Anna Mucha już nie jest singielką! Nowa miłość gwiazdy “M jak Miłość” to znany aktor serialowy.

Kilka dni temu do mediów trafiły zdjęcia z nocnego spaceru Anny Muchy z tajemniczym mężczyzną. Para najpierw zjadła kolację w warszawskim lokalu, a następnie, trzymając się za ręce, udała się na spacer. Jak się okazało, parter Ani to aktor Jakub Wons.

Mężczyzna jest znany widzom m. in. z serialu “Klan”. Jakub jest byłym mężem aktorki Hanny Konarowskiej, z którą ma córkę. Jak podaje Wirtualna Polska, aktorzy poznali się już w 2016 roku podczas prac nad spektaklem “Letni Dzień”.
Ania przepadła! Jest bardzo zakochana i traktuje tę relację poważnie. Początkowo podchodziła sceptycznie do nowego związku, ale szybko okazało się, że Kuba skradł jej serce – zdradza źródło serwisu.

Jak się okazało, związek Anny i Jakuba nie jest świeżą sprawą. W 2018 roku aktor rozstał się z byłą partnerką. Podobnie mniej więcej w tym samym czasie, gdy w związku Muchy z Sorą zaczął się kryzys.

Ania bardzo chroni swoją prywatność i nie opowiada ani o dzieciach, ani o związkach. Prawda jest jednak taka, że spotyka się z Kubą już od blisko półtora roku – dodaje informator.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here