Antek Królikowski potwierdził plotki o nowym związku? Zobaczcie, co zrobił! [FOTO]

Antek Królikowski
Antek Królikowski/ Fot.Instagram

Antoni Królikowski niedawno rozstał się z Katarzyną Dąbrowską. Teraz znalazł nową miłość? Wrzucił zdjęcie, które nie uciszy plotek.

Antek Królikowski i Kasia Dąbrowska zaczęli spotykać się w styczniu 2019 roku. Początkowo zakochani ukrywali swój związek, jednak z czasem postanowili pochwalić się swoją miłością.

Para chętnie opublikowała wspólne zdjęcia w sieci oraz pokazywała się publicznie. W sieci pojawiły się plotki o zaręczynach Antka i Kasi. Niestety internauci się mylili. Jak się okazało, ich związek to już przeszłość.

Według “Na Żywo” do ich rozstania przyczyniła się … Joanna Opozda.

Antek regularnie widuje się z aktorką Joasią Opozdą. Już wcześniej miał do niej słabość i Kasia poczuła się zaniepokojona tym, że znów zbliżyli się do siebie – czytamy.

Już kilka dni później portal “Pudelek.pl” poinformował, że na urodzinowej imprezie Gabi Drzewieckiej Antoni bawił się w towarzystwie Joanny Opozdy. To jeszcze nie wszystko!

Jak się okazało, Antek i Joanna wspólnie pojechali na wybory. Towarzyszyły im także dwa pieski. Aktor pochwalił się zdjęciem na swoim instagramowym profilu. Zobaczcie!

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here