Barbara Kurdej-Szatan ofiarą! Dramat popularnej aktorki [FOTO]

https://alaluna.pl/gwiazdy/edyta-gorniak-szczerze-o-michale-szpaku-czy-chcialaby-z-nim-wspolpracowac-w-the-voice/
Barbara Kurdej-Szatan. Foto: print screen z YouTube/przeAmbitniPL

Barbara Kurdej-Szatan ofiarą hejtu stała się podczas domowej kwarantanny. Wszystko za sprawą dyskusji, w którą wdała się w internecie. O co dokładnie chodzi?

Barbara Kurdej-Szatan ofiarą hejtu w czasie epidemii koronawirusa. W związku z zaleceniami dotyczącymi pozostania w domu wiele osób pozostaje aktywnymi w internecie.

Również Kurdej-Szatan zachęcała swoich fanów, którzy obserwują jej profil na Instagramie, aby pozostali w domach. Aktorka za pośrednictwem mediów społecznościowych transmituje koncerty, a także czytanie bajek swojej córce. Robi to, aby umilić ten trudny czas swoim fanom.

Ostatnio jednak aktorka opublikowała zdjęcie, na którym znajduje się ze swoim mężem w samochodzie kultowej brytyjskiej marki, która została oznaczona w poście. Niektórzy fani zarzucili jej w związku z tym hipokryzję, gdyż celebrytka zaleca pozostanie w domu, a sama wybiera się na przejażdżkę.

Inni zaś wytknęli, że to wpis sponsorowany. Niektórzy poszli jeszcze dalej i zarzucili Kurdej-Szatan, że wszędzie, gdzie tylko może, “wciska” swojego męża.

– Nie ma możliwości, abym męża “wciskała”. O tym, kto występuje w koncertach czy w telewizji, decydują reżyserzy i producenci. To oni, znając wykształcenie Rafała i jego zdolności, sami zapraszali go to tu, to tam. Ale co Pan może wiedzieć, jedynie może Pan wypisywać de*ilne komentarze. Współczuję – odpowiedziała na ataki aktorka.

Równocześnie Kurdej-Szatan poinformowała fanów, że rezygnuje z transmisji koncertów. Nic dziwnego, że poczuła się urażona.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here