Barbara Kurdej-Szatan poprowadzi “Sylwestrową Moc Przebojów” w Polsacie! [FOTO]

Kurdej-Szatan i Mucha
Barbara Kurdej-Szatan/Fot. Instagram @kurdejszatan

Już 31 grudnia będziemy mieli możliwość wybrania, z którą stacją chcemy spędzić sylwestrową noc. Polsat stawia na dobrą imprezę ponieważ prowadzącą Sylwestra w Chorzowie będzie Barbara  Kurdej-Szatan!

Barbara Kurdej-Szatan ma ogromne doświadczenie w prowadzeniu imprez i wydarzeń na żywo. Przypomnijmy, że świetnie sprawdzała się w roli prowadzącej “The Voice of Poland”.

Prowadziłam już wieczór sylwestrowy, co prawda w innej stacji i mieście. Cieszę się bardzo, że znów będę miała okazję prowadzić tak wyjątkowe wydarzenie, tym razem w innych okolicznościach. Myślę, że będzie jeszcze bardziej emocjonująco” – mówi Onetowi Kurdej-Szatan.

Występ dla Polsatu Basia traktuje jak kolejną przygodę, z której bardzo się cieszy. “Dla mnie to wspaniałe wyzwanie. Zawsze lubiłam wystąpienia na żywo, czy w teatrze czy to podczas koncertów. Zawsze towarzyszy temu lekki stres, ale adrenalina działa bardzo motywująco” – dodaje.

Na scenie zobaczymy wielu wykonawców, między innymi Enej, Feel, Macieja Maleńczuka, Sławomira, Cleo, Michała Szpaka, DJ’a Bobo, Mr. President czy Layzee Fka.

Co prawda nie słucham zwykle tego rodzaju muzyki, ale DJ Bobo czy Mr. President to hity mojej podstawówki. Na pewno będę się przy nich świetnie bawić i nie wiem, czy pod wpływem emocji nie wskoczę im na scenę potańczyć” – komentuje Basia.

Sama zwraca uwagę na swoje powiązania z Polsatem. Współpraca ze stacją nie będzie dla niej nowością.

Potem wzięłam udział w «Tańcu z gwiazdami», od 4 lat gram jedną z głównych ról w serialu «W rytmie serca», jak widać od dawna jestem związana ze stacją. Rok temu wraz z Rafałem śpiewaliśmy również podczas koncertu kolęd, a w tym roku zaproponowano nam udział w koncercie dla fundacji Polsatu” – tłumaczy.