Blanka Lipińska i Baron razem?! Romans na miarę “365 dni”

Blanka Lipińska i Baron razem?! Romans na miarę
Blanka Lipińska i Aleksander Baron/Fot. Instagram/Kolaż

Baron, czyli najpopularniejszy członek zespołu “Afromental” w ubiegłym roku rozstał się ze sporo młodszą Julią Wieniawą. Mimo iż ich drogi się rozeszły, para nadal utrzymuje kontakt i ma pozytywne relacje. W życiu muzyk postawił jednak na doświadczenie i teraz to Blanka Lipińska święci triumfy.

Niedługo po premierze ekranizacji kontrowersyjnego filmu erotycznego “365 dni”, Internet obiegła informacja o zażyłości autorki książki z muzykiem “Afromentalu”. Tak oto Blanka Lipińska i Aleksander Baron stali się najgłośniejszą parą show biznesu. Jak widać Alek nie lubi niesławnych dziewczyn. Wręcz przeciwnie, nieustannie gustuje w celebrytkach. Czy zatem, gdyby Julka  Wieniawa nie była popularną aktorką, nie miałaby swoich pięciu minut u boku artysty?

Teraz pięć minut ma Blanka Lipińska. Wbrew pozorom, Baron ma na swoim koncie dość długie związki. Oboje mają już za sobą różne doświadczenie. Zważywszy na wiek, być może planują coś poważniejszego. Cóż to byłoby za zdziwienie ujrzeć ich na ślubnym kobiercu.

Miejmy nadzieję, że Baron i Lipińska zaznają szczęścia u swego boku. Biorąc pod uwagę wypowiedź pisarki w “Demakijażu” u Krzysztofa Ibisza, muzykowi niejeden będzie miał czego pozazdrościć. Mimo łóżkowych zapędów, Blanka też świetnie gotuje, lubi opiekować się mężczyznami i niewątpliwie stara się zaspokoić ich wszelkie potrzeby. Można rzec, że trafiła się jej kumulacja – premiera okazała się sukcesem, a Baron skradł jej serca.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here