Blanka Lipińska jest rozżalona. “Jak znowu widzę w sieci coś o sobie, to sama mam siebie dość”

Blanka Lipińska jest rozżalona.
Blanka Lipińska jest rozżalona. "Jak znowu widzę w sieci coś o sobie, to sama mam siebie dość". Foto: print screen z YouTube/tvnpl

Blanka Lipińska jest rozżalona. Jej kariera w ostatnim czasie nabrała takiego tempa, że media stale śledzą jej życie. Tym bardziej że celebrytka chętnie dzieli się nowościami w mediach społecznościowych.

Blanka Lipińska jest rozżalona. Okazuje się bowiem, że autorka “365 dni” czuje się nieco przytłoczona swoją popularnością. Co ciekawe, sama zabiega o jak największą atencję.

Niedawno Lipińska relacjonowała na Insta Story przygotowywanie wegańskiego burgera dla Barona. Teraz 35-latka zamieściła kolejną relację, w której wyznała, że “sama ma siebie dość”.

– To jest przerażające, zaskakujące i nudne, że za każdym razem, kiedy wrzucę storkę, to po paru godzinach ona ląduje w mediach plotkarskich, jeżeli w jakikolwiek sposób jest związana z moim związkiem – powiedziała Lipińska.

Celebrytka odniosła się również do burgera, którego przygotowała swojemu ukochanemu.

– Ja wiem, że jest koronawirus, pandemia, a gwiazdy siedzą w domach: sprzątają w szafach, ćwiczą jogę, malują z dziećmi i układają puzzle, ale czy kanapka naprawdę jest newsem? – zapytała.

Następnie Lipińska zdała się na osobiste wyznanie.

– Jeżeli mam być szczera, to już ja mam dość samej siebie… Jak odpalam Internet, żeby się odmóżdżyć i poczytać jakieś bzdury i znowu widzę coś o sobie, to sobie sama myślę, że mam siebie dość – powiedziała.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here