Blanka Lipińska romansuje z Baronem. Jak długo potrwa ich związek?

Blanka Lipińska romansuje z Baronem. Jak długo potrwa ich związek? Foto: print screen z YouTube/TVN Style/ Radio Złote Przeboje
Blanka Lipińska romansuje z Baronem. Jak długo potrwa ich związek? Foto: print screen z YouTube/TVN Style/ Radio Złote Przeboje

Blanka Lipińska romansuje z Baronem. Ich związek był zaskoczeniem dla wielu osób, gdyż wydawać by się mogło, że gitarzysta Afromental preferuje inny typ kobiet. Jak długo to potrwa?

Blanka Lipińska romansuje z Baronem od pewnego czasu. Do sieci przedostaje się coraz więcej szczegółów dotyczących ich związku.

W ubiegłym tygodniu para potwierdziła, że jest razem. Od tamtej pory, w mediach społecznościowych, składa relacje ze swego wspólnego życia.

Jest tak: zakochani budzą się o 12, a śniadanie jedzą o 16. Każdą wolną chwilę spędzają razem.

Hitem internetu stała się relacja Lipińskiej, w której pokazała jak przygotowuje posiłek Baronowi. Był to tuńczyk z wegańskim serem, wegańskim majonezem oraz bezglutenową bułką.

Fanki Barona zastanawiają się jednak, jak długo potrwa ten związek. Gitarzysta zespołu Afromental nigdy nie stronił od towarzystwa kobiet, także tych bardzo młodych.

Czyżby tym razem artysta znalazł upragnioną stabilizację?

Źródło: se.pl

2 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here