Bomba! Alicja Bachleda-Curuś szykuje wielkie góralskie wesele?

Alicja Bachleda-Curuś/Fot. Instagram

Alicja Bachleda-Curuś aktorka, którą polska publiczność poznała dzięki ekranizacji „Pana Tadeusza” Adama Mickiewicza w reżyserii wybitnego Andrzeja Wajdy, znów jest zakochana?

Będąc młodą dziewczyną, Bachleda-Curuś wyjechała za ocean podbijać zagraniczny rynek filmowy. Choć w aktorstwie odniosła sukcesy, to jej życie uczuciowe nie należało do udanych.

Jej związek z łamaczem kobiecych serc Colinem Farrellem nie przetrwał próby czasu, mimo że para doczekała się wspólnego syna. Rozstali się krótko po jego narodzinach.

Później Alicja przez jakiś czas pozostała singielką. Potem tworzyła związek z naszym najlepszym koszykarzem zawodnikiem NBA, Marcinem Gortatem. Jednak ta relacja nie okazała się strzałem w dziesiątkę. Para rozstała się po krótkiej znajomości.

Jak podaje portal „Pudelek”, serce Alicji od jakiegoś czasu bije dla tajemniczego bruneta, z którym jakiś czas temu widziano ją na obiedzie. Aktorka pojawiła się z nowym wybrankiem nawet na pogrzebie Piotra Woźniaka-Staraka. To właśnie wtedy dostrzeżono na jej palcu pierścionek zaręczynowy.

Wszyscy fani Alicji Bachledy-Curuś zastanawiają się, czy połyskujący na jej serdecznym palcu piękny pierścionek zapowiada, że już wkrótce odbędzie się huczne góralskie wesele w Zakopanem? Aktorka jest bowiem rodowitą góralką. Mimo że sama z Zakopanego dawno się wyprowadziła, to jednak w każdej wolnej chwili wraca w swoje rodzinne strony.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here