Borys Szyc opublikował korespondencję z Sylwestrem Latkowskim. “Wypisywał do mnie o różnych porach dnia i nocy”

Gratulujemy! Borys Szyc został ojcem. Foto: print screen z YouTube/Lekko Nie Będzie
Gratulujemy! Borys Szyc został ojcem. Foto: print screen z YouTube/Lekko Nie Będzie

Borys Szyc postanowił skomentować film “Nic się nie stało”. W swoich mediach społecznościowych opublikował rozmowę z Sylwestrem Latkowskim.

W środę, 20 maja na antenie TVP był emitowany film Sylwestra Latkowskiego “Nic się nie stało”, który ujawnia kulisy afery pedofilskiej w jednym z klubów w Sopocie. Głównym bohaterem filmu dokumentalnego był Krystian W., ps. “Krystek”. Jednak w materiale pojawiły się też nazwiska kilku polskich celebrytów.

W dokumencie przedstawiono gwiazdy, które bywały w owianych złą sławą klubach w Sopocie, m.in. był też Borys Szyc.

Borys, może czas nie tłumaczyć się, tak jak mi się tłumaczyłeś – że byłeś pijany wtedy, ćpałeś, mało pamiętasz… Czas, żebyś powiedział opinii publicznej, czego byłeś świadkiem, co robiłeś, czego nie robiłeś – powiedział Latkowski.

Borys postanowił zabrać głos w sprawie. Aktor opublikował w mediach społecznościowych oficjalne oświadczenie.

Pan Latkowski zaczął mnie atakować swoimi wiadomościami w lipcu 2019. Koniecznie chciał, żebym mu powiedział coś sensacyjnego, bo przecież jak tam chlałem, to na pewno “coś” wiem. Coś. Sam nie mógł określić co. “Ale na pewno wiem”. Najpierw prosił, potem chciał się bratać, przyznał do swoich problemów z alkoholem, wypisywał do mnie miesiącami, o różnych porach dnia i nocy. O 3 nad ranem, zdania bez ładu i składu – czytamy.

Prawda jest taka, że z tragicznej sprawy, o której rozwiązanie również walczyłem, zrobił Pan rozgrywkę polityczną. Za pieniądze od Pana Kurskiego i TVP – dodał.

Szyc opublikował też swoją korespondencję z Latkowskim.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here