Była Kulczyka o Rooneysie: “Mam swoją intuicję”. Przetakiewicz wspomina początki kariery swojego partnera

Joanna Przetakiewicz/Fot: PAP
Joanna Przetakiewicz/Fot: PAP

Joanna Przetakiewicz i jej partner Rinke Rooneys zdecydowali się wziąć udział w sesji zdjęciowej połączonej z obszernym wywiadem w “Pani”. Jesteście ciekawi, co powiedziała projektantka o początkach kariery Rinke’go?

Projektantka z wielkim sukcesem prowadzi założoną przez siebie firmę La Mania i słynie z długotrwałych relacji uczuciowych. Przez 10 lat była związana z miliarderem Janem Kulczykiem, z którym rozstała się w 2013 roku, chwilę przed jego śmiercią.

Przez długi czas nie informowała opinii publicznej o swoich sprawach sercowych, jednak wszystko zmieniło się, kiedy Joanna związała się z holenderskim producentem programów telewizyjnych – Rinke Rooneysem. Ich miłość zakwitła na tyle, że zdecydowali się na wspólne stworzenie programu “Joanna Happy Hour Show” oraz poszli w ślady zakochanych par i udzielili wywiadu dla “Pani”.

Z tej okazji na Instagramowym profilu Joanny pojawił się post. Nie poświęciłabym pięciu sekund komuś, kto jest playboyem, bawi się kobietami” – napisała była Kulczyka.

To wybitnie aseksualne, niemęskie typy. A o nim krążyły niechlubne opinie. Usłyszałam od kilku znajomych «Uważaj na niego, on jest jakiś dziwny». Ludzie często ferują wyroki o innych, chociaż wcale ich nie znają. Odpowiadałam: «Mam swoją intuicję…». O początkach naszej relacji z @rinke w bardzo prywatnym wywiadzie w najnowszym numerze @panimagazyn” – dodała.

Fani od razu zaczęli gratulować parze zbudowania trwałej i dojrzałej relacji.

“Bez wątpienia Rinke kocha cię do szaleństwa, nic więcej nie ma znaczenia, a już na pewno nie opinie innych, o czym wiesz najlepiej”, “Piękna para! Ludzie zawsze będą gadać… Pozazdrościć faceta!”, “Jesteście cudowni. A Ty Joasiu jesteś czystym przykładem, że jak się chce, to wszystko można osiągnąć” – pisali pod postem.