Była Kulczyka załamana wynikiem wyborów. “To jest przykre”

Joanna Przetakiewicz przeżyła traumę. Celebrytka odwiedziła szpital onkologiczny. Foto: print screen z YouTube/Plejada
Joanna Przetakiewicz przeżyła traumę. Celebrytka odwiedziła szpital onkologiczny. Foto: print screen z YouTube/Plejada

Była Jana Kulczyka, Joanna Przetakiewicz, zabrała głos po zakończonych wyborach prezydenckich. Jak większość przedstawicieli światka celebrytów jest załamana zwycięstwem Andrzeja Dudy.

W niedzielnych wyborach prezydenckich na II kadencję wybrany został Andrzej Duda. Niewielką ilością głosów wygrał z kandydatem lewicowym Rafałem Trzaskowskim.

Większość celebrytów, aktorów etc. skłania się właśnie ku poglądom Prezydenta Warszawy, a teraz wylewają oni swoje rozczarowanie. Do tej grupy dołączyła teraz Joanna Przetakiewicz.

W rozmowie z “Jastrząb Post” odniosła się między innymi do debaty przed I turą. – Sytuacja jest taka, że kampania niewątpliwie mnie zszokowała, gdy zobaczyłam pierwszy raz debatę wyborczą, to zobaczyłam samych mężczyzn. Szpaler mężczyzn. Niektórych w ogóle nie powinno tam być. Wywołali ogromne zaskoczenie na mojej twarzy – powiedziała Przetakiewicz.

– To jest przykre. To jest strasznie stara era. Dobrze by było, żeby dać szanse jakiejś kobiecie, bo na pewno taka się znajdzie – dodała była partnerka Jana Kulczyka.

Joanna Przetakiewicz wykazuje się niezwykłym seksizmem. Uważa, że powinniśmy wybierać rządzących ze względu na płeć, a nie ze względu na kompetencje.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here