Była żona Cejrowskiego pierze brudy publicznie! Beata Pawlikowska zdradza intymne szczegóły

Wojciech Cejrowski i Beata Pawlikowska. / foto: YouTube

Była żona Wojciecha Cejrowskiego Beata Pawlikowska postanowiła publicznie zacząć wyciągać brudy z dawnych lat. Partnerka popularnego podróżnika opowiada o tym, jak wyglądał ich związek.

Beata Pawlikowska dopiero co zaręczyła się z nowym ukochanym, jednak ciągle pamięcią wraca do dawnych czasów, kiedy to była żoną Cejrowskiego. Teraz postanowiła zdradzić garść szczegółów, z tego jak wyglądał jej związek z podróżnikiem.

Pawlikowska przyznała, że rozwód z podróżnikiem wiele ją kosztował. – Kompletnie nie zgadzałam się z jego poglądami, on nie znosił moich książek, szczególnie tych o życiu. Walczyliśmy, rozstawaliśmy się, wracaliśmy – opowiada.

Przyznaje jednak także, że wiele mogła nauczyć się od Cejrowskiego, a związek z nim był mimo wszystko pozytywnym doświadczeniem. – Szanuję go i życzę mu wszystkiego co najlepsze – mówi.

Nie mam już przykrych wspomnień. Wprost przeciwnie, jestem mu wdzięczna dlatego, że poszłam za tym, co czułam w sercu i mogłam dzięki rozstaniu poznać i zrozumieć siebie. Zawsze będę Wojtka szanować – opowiada.

Źródło: pomoponik.pl/Fakt

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here