Były manager Lewandowskiego został zatrzymany przez policję! To on szantażował piłkarza

Robert Lewandowski . Foto: PAP
Robert Lewandowski . Foto: PAP

Były manager Roberta Lewandowskiego, Cezary K., został zatrzymany przez policję. Jak się okazało, mężczyzna szantażował piłkarza.

Robert Lewandowski zakończył współpracę ze swoim wieloletnim managerem Cezarym K. w 2018 roku. Jak twierdził piłkarz, mężczyźni nie mogli dojść do porozumienia w wielu kwestiach.

Później okazało się, że mężczyzna szantażował Lewandowskiego. Chodzi o oskarżenia o oszustwo niemieckiej skarbówki na 39 milionów zł., jakiej miał się dopuścić piłkarz. Manager Roberta twierdził, że ma dowody w tej sprawie i żądał za nich odpowiedniej zapłaty od piłkarza.

27 października Cezary K. został zatrzymany przez policje. Jak poinformował rzecznik prasowy Prokuratury, Marcin Saduś, mężczyzna został zatrzymany na polecenie Prokuratury Regionalnej w Warszawie.

Zatrzymanie ma związek z prowadzonym od kilku tygodni śledztwem w Prokuraturze Regionalnej w Warszawie. Przedmiotem tego śledztwa jest czyn polegający na kierowaniu gróźb karalnych wobec wybitnego polskiego reprezentanta, Roberta Lewandowskiego, celem zmuszenia pokrzywdzonego do zapłaty kwoty 20 mln euro na rzecz Cezarego K. – powiedział rzecznik w rozmowie ze Sportowymi Faktami.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here