Były przyjaciel Meghan Markle ujawnił prawdę! Brutalny cios w księżną Sussex

Megan Markle/Fot.Instagram

Księżna Sussex Meghan Markle jest ostatnio w orbicie zainteresowań mediów. Wszystko ze względu na decyzję jej i księcia Harrego, aby opuścić rodzinę królewską i zacząć żyć na własny koszt w Kanadzie.

Meghan Markle i Książę Harry w ubiegłym tygodniu ogłosili światu zaskakującą decyzję. Postanowili rozstać się z rodziną królewską. Para chce żyć w Kanadzie na własny rachunek, zachowując jednak ochronę królewską i tytuły książęce.

To drugie zapewne się nie wydarzy, bo już w pierwszym oświadczeniu Królowa Elżbieta II przestała tytułować Harrego i Meghan stosownymi słowami. Tymczasem były przyjaciel byłej aktorki postanowił powiedzieć o niej kilka słów prawdy. Nie szczędził jej cierpkich słów.

Nie mam żadnego problemu z kolorem skóry Meghan Markle czy faktem, że jest kobietą. Ale mam wiele problemów ze sposobem, w jaki zachowywała się i traktowała ludzi od czasu poślubienia Harry’ego – pisze brytyjski dziennikarz Piers Morgan.

Jak już wielokrotnie mówiłem, niestety doszedłem do wniosku, że Meghan jest samolubną, bezwzględną karierowiczką, która spędziła życie, wykorzystując i rzucając ludzi, a teraz robi to z członkami rodziny królewskiej – ujawnia w swym felietonie.

Jak twierdzi Morgan Meghan Markle zerwała z nim kontakt tuż po tym, jak poznała księcia Harrego. Morgan podkreśla, że po pewnym czasie zaczął dostawać sygnały o wielu podobnych historiach od innych przyjaciół księżnej.

Dziennikarz przypomniał także, że związek pary był mocno wspierany przez media w Wielkiej Brytanii. Na koniec wyliczył liczne wpadki i naruszenia protokołu królewskiego, które miały miejsce ze strony Meghan Markle na przestrzeni ostatnich miesięcy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here