AbstrachujeTV pod wpływem psychotropów? Reaguje Naczelna Izba Aptekarska. “Posłuchaj, sz***o” [VIDEO]

Prt. sc. z kanału YouTube
Prt. sc. z kanału YouTube "AbstrachujeTV"

YouTuberzy z kanału “AbstrachujeTV” mogą mieć nie lada problemy. Na ich ostatnich filmik, na którym udają, że są pod wpływem psychotropów, zareagowała Naczelna Izba Aptekarska. NIA żąda usunięcia nagranie z YouTube’a.

Abstrachuje urośli już do miana kultowego polskiego kanału YouTube. Ich filmiki z serii “Czego nie mówią…” zazwyczaj budzą bardzo pozytywny odzew. Wszystko wskazuje jednak na to, że tym razem przesadzili.

W swoim ostatnim filmie sparodiowali pracę aptekarzy, udając, że są pod wpływem psychotropów. Na dodatek obrażali swoich “klientów”.

Wśród Internautów nagranie zrobiło furorę. Jednak Naczelna Izba Aptekarska odebrała je zupełnie bez dystansu.

“AbstrachujeTV nagrali film rzekomo obrazujący pracę farmaceuty w aptece. Niestety, zamiast śmiechu pozostaje niesmak, żenada i naruszenie dóbr osobistych. Naczelna Izba Aptekarska zdecydowanie sprzeciwia się tego rodzaju praktykom, stanowczo reagując na zamieszczony materiał” – czytamy na stronie NIA.

A co wy sądzicie o nagraniu YouTuberów? Jest się na co obrażać?

Źródło: NIA, YouTube

5 KOMENTARZE

  1. Prawdziwe WUJKI z CHATY – nie da się ukryć!
    WUJEK z CHATY – JEST LICENCJA POETICA Cata Mackiewicza do jednego z oponentów.

    • Zadnego Cata i na pewno nie licencja.
      Mam 60 na karku i pamietam te bajki odwracajki (to jest licencja poetica). Chata wuja – wata ch…., gra półsłówek, tenis w porcie itd. Cat jesli twierdzi ze to wymyslil to bredzi.

  2. Youtuberzy to też ludzie musieli coś wstawić żeby zarobić bo oni z tego zarabiają a to że jakiejś bandzie boomerow się nie podoba to niech nie oglądają i nie krytykują

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here