Agata Rubik publikuje efekty drastycznej diety. Fani są zaniepokojeni!

Agata Rubik/Fot. PAP
Agata Rubik/Fot. PAP

Dieta dr Dąbrowskiej znana jako “Dieta Gwiazd” jest jedną z bardziej kontrowersyjnych metod walki z nadwagą. Sama dr Dąbrowska nie bierze pełnej odpowiedzialności za jej efekty, nie mniej jednak celebrytki decydują się na drastyczną głodówkę.

Ostatnio swoją metamorfozę pokazała żona znanego kompozytora Piotra Rubika. Na swoim profilu społecznościowym opublikowała zdjęcie, które bardzo zaniepokoiło fanów.

“Wracam do gry! Po całkowicie leniwych wakacjach, fatalnej diecie w trakcie i w końcu po czterotygodniowym poście oczyszczającym dr Dąbrowskiej moja dzienna rutyna pomału się stabilizuje. Pytacie jak moje samopoczucie i efekty po diecie warzywno-owocowej. To był mój trzeci raz, pierwszy tak długi. Za każdym razem jestem z siebie bardzo zadowolona, że udało mi się wytrwać!” – zdradziła w instagramowym poście.

Agata opowiedziała także o swoich odczuciach po diecie.

“Kto przez to przechodził, wie o czym piszę. Łatwo nie jest, post warzywno- owocowy to czas absolutnie bezkompromisowy. Albo trzymasz się sztywno określonych zasad i później czerpiesz korzyści, albo to nie ma sensu. Podsumowując – czuję się bardzo dobrze, zrzuciłam 7 kg (wstyd się przyznać, ale beztroskie wakacje kosztowały mnie 8kg) i znowu mam dużo energii i chęci do działania! To co, kto tak jak ja zacznie ten dzień od treningu?” – zagaiła w iście coachingowym stylu.

Fani zadawali mnóstwo pytań, m.in o wypadanie włosów. Jeden z fanów wysilił się na bardziej obszerny komentarz: “4 tygodnie bez pełnowartościowej diety? Tylko warzywa i owoce? Moim zdaniem organizm potrzebuje też białka, węglowodanów, tłuszczy. Zastanawiam się, ile nastolatek po przeczytaniu posta zacznie głodówki” – piszą zaniepokojeni fani Agaty.

View this post on Instagram

Wracam do gry! Po całkowicie leniwych wakacjach, fatalnej diecie w trakcie i w końcu po 4. tygodniowym poście oczyszczającym dr Dąbrowskiej moja dzienna rutyna pomału się stabilizuje. Pytacie jak moje samopoczucie i efekty po diecie warzywno- owocowej. To był mój trzeci raz, pierwszy tak długi. Za każdym razem jestem z siebie bardzo zadowolona, że udało mi się wytrwać! Kto przez to przechodził, wie o czym piszę. Łatwo nie jest, post warzywno- owocowy to czas absolutnie bezkompromisowy. Albo trzymasz się sztywno określonych zasad i później czerpiesz korzyści, albo to nie ma sensu. Podsumowując- czuję się bardzo dobrze, zrzuciłam 7 kg (wstyd się przyznać, ale beztroskie wakacje kosztowały mnie 8kg) i znowu mam dużo energii i chęci do działania! To co, kto tak jak ja zacznie ten dzień od treningu? 😁💪🏻 #postdrdabrowskiej #oczyszczanie #detox #fit #trening

A post shared by Agata Rubik (@agata_rubik) on