Agnieszka Kotońska z “Gogglebox” jest przeciwna noszeniu maseczek? “Kocham wolność! Bez ograniczeń, bez nakazów”

Agnieszka Kotońska
Agnieszka Kotońska Foto:instagram.com/agnieszkakotonska

Agnieszka Kotońska z “Gogglebox” poinformowała w sieci, że na jej profilu nie zobaczymy żadnego zdjęcia w maseczce. Gwiazda TTV łamie przepisy?

Agnieszka Kotońska jest jedną z najpopularniejszych uczestniczek programu “Gogglebox. Przed telewizorem”. Udział w programie przyniósł jej niemałą popularność. Na swoim instagramowym profilu gwiazda TTV ma już ponad 250 tysięcy obserwujących.

W sieciach społecznościowych Agnieszka chętnie dzieli się swoim życiem codziennym. Ostatnio celebrytka zamieściła nowe zdjęcie ze spaceru, które opatrzyła dość długim wpisem. Mimo to, że nadal obowiązuje nakaz noszenia maseczek ochronnych, Kotońska jednak nie zasłoniła ust i nosa. Pod postem poinformowała, że jej fani nie zobaczą żadnej fotografii w maseczce.

Kochani dziś w czasie pandemii, gdzie nie wiesz w jakim świecie obudzisz się kolejnego dnia i nie wiesz w jakiej sytuacji się znajdziesz i co na Ciebie czeka. Najpiękniej to co tylko możesz zrobić uśmiechnij się do siebie, do lustra, do ludzi, do wszystkich. […] Ps..u mnie fotek z maseczką niestety nie będzie ja KOCHAM WOLNOŚĆ. WOLNOŚĆ W ŻYCIU. Bez ograniczeń, bez nakazów-zakazów chce żyć tak jak chce. Moje życie to mój własny kolorowy świat który widzę przez różowe okulary. Kochaj ludzi ,kochaj Siebie. WOLNOŚĆ – napisała.

View this post on Instagram

Jedyne co NAM teraz potrzeba to uśmiech, który podarujesz wszystkim ❤❤❤😘😘Kochani dziś w czasie pandemi ,gdzie nie wiesz w jakim świecie obudzisz się kolejnego dnia ,i nie wiesz w jakiej sytuacji się znajdziesz i co na Ciebie czeka 🌝 najpiękniej to co tylko możesz zrobić usmiechnij się do Siebie ,do lustra ,do ludzi ,do wszystkich ❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤potrzebujemy MIŁOŚCI, zrozumienia, uśmiechu ❤❤❤❤jeszcze będzie dobrze, jeszcze będzie pięknie 😘przepraszam że nie mam maseczki ale w tym temacie każdy ma własne zdanie ❤kochaj życie ❤❤❤kochaj siebie ❤kochaj ludzi ❤ Ps..u mnie fotek z maseczka niestety nie będzie ja KOCHAM WOLNOSC ❤WOLNOSC W ZYCIU ❤ bez ograniczeń, bez nakazów-zakazów chce żyć tak jak chce. Moje życie to mój własny kolorowy świat który widzę przez różowe okulary❤👀👓👓Kochaj ludzi ,kochaj Siebie 🥰🤩 WOLNOSC ❤#szczesliwakobieta #pozytywnaenergia #dobryczas #jestpieknie @ttv.pl @gogglebox.ttv.pl @szczesliwa_w_tym_swiecie ————————–‐————————————————- #bedziewspanialepomimowszystko #daszwiare #jawierze #bedziedobrze #polskatowolnosc #kochajżycie #chcezycjakchce #gogglebox #ttv #quarantine #polishmom #cute #funny #fan #polska🇵🇱 #pictureoftheday #photooftheday #dayoff #wolnosc #uśmiech #polska🇵🇱 #podarujuśmiech #jeszczebedzienormalnie #cudownie

A post shared by Agnieszka Kotońska_official (@agnieszkakotonska) on

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here