Agnieszka Kotońska z “Gogglebox” na wakacjach! Jakie nogi! [FOTO]

Agnieszka Kotońska. Foto: instagram.com/agnieszkakotonska
Agnieszka Kotońska. Foto: instagram.com/agnieszkakotonska

Agnieszka Kotońska z programu “Gogglebox. Przed telewizorem” przeszła niesamowitą metamorfozę. Teraz chwali się idealną sylwetką na wakacjach!

Agnieszka Kotońska jest jedną z najpopularniejszych uczestniczek programu “Gogglebox. Przed telewizorem”. Udział w programie przyniósł jej niemałą popularność. Na swoim instagramowym profilu gwiazda TTV ma już ponad 276 tysięcy obserwujących.

W sieciach społecznościowych Agnieszka chętnie dzieli się swoim życiem codziennym. Od pewnego czasu Kotońska chwali się głównie rezultatami odchudzania. Jak się okazało, gwiazda TTV kilka lat temu ważyła ponad 100 kilogramów! Efekt po walce ze zbędnymi kilogramami jest niesamowity.

Ostatnio celebrytka wybrała się na wakacje. W sieci pochwaliła się zdjęciami z urlopu. Fani chętnie komplementują w komentarzach!

View this post on Instagram

Hejka kochani ❤️❤️🍾🍾🏝🍷🏝🍷👙👙😜🙈😊⛱🔥🔥🍭🍭🦋🦋🏖👙 Życzę Wam cudownej niedzieli ,dużo uśmiechu 🏖🏖🏖😜😜🏖😜🏖😜❤️❤️😍🤪🤪😍🍾🍸🏝 Lody ,zapiekanki ,goffryyy z wszystkim 👙👙🍇🍓🍋🍊🍎🍉🥭🍒🥝🍆frytki ,wata cukrowa koniecznie rozowa 😜🤪😜🤪i zestaw foto na siedząco Haha taki myk żeby brzucha nie trzeba było wciągać 👙👙🏖👙👙Haha #kochamzycie #holiday #swimming #travel #travelphotography #gogglebox #ttv #polishgirl #me #moments #loveislove #love #pictureoftheday #photooftheday #cute #fun #familytime #funny #set #mylife #beautiful #longhair #smail #morzebałtyckie #wakacje2020

A post shared by Agnieszka Kotońska_official (@agnieszkakotonska) on