Agnieszka Woźniak-Starak o wydarzeniach z przeszłości: “Nigdy mnie nie słuchał”

Agnieszka Woźniak-Starak
Agnieszka Woźniak-Starak/Fot. Instagram

Dziennikarka ma za sobą naprawdę trudne chwile. Przypomnijmy, że w sierpniu zginął jej ukochany mąż. Agnieszka do dziś nie pogodziła się z tragedią jaka ją spotkała, jednak powoli, na tyle na ile może, stara się wracać do mediów. Właśnie dlatego postanowiliśmy przypomnieć jak wyglądała praca Agnieszki Woźniak-Starak przed ogromną tragedią.

Sierpniowe wydarzenia z pewnością na długo pozostaną w naszej pamięci. W sercu Agnieszki bez wątpienia pozostaną na zawsze. Ból jaki odczuwa po stracie ukochanego męża jest nie do opisania. Dziennikarka jednak nie raz udowodniła już jak silną jest kobietą. Nic więc dziwnego, że i w tej, jakże trudnej sytuacji, stara się zachowywać niezwykle dzielnie.

Życie Agnieszki Woźniak-Starak wywrócone zostało do góry nogami. Prezenterka z pewnością nigdy nie poczuje się już tak, jak przed tragicznymi wydarzeniami. Mimo, iż robi wszystko co w jej mocy, aby uporać się z trudnymi chwilami, możemy tylko domyślać się, jak bardzo jest jej ciężko.

Aby jednak podnieść na duchu jej oddanych fanów, postanowiliśmy przypomnieć Wam, jak tryskająca energią i uśmiechem Aga zawsze była. Poniżej zajdziecie materiał nagrany w trakcie jednego z sezonów „Azji Express”.