Aktorka uwięziona w domu! Aby wyjść musi zrobić właśnie TO

Anna Dereszowska
Anna Dereszowska/ Fot.Instagram

Anna Dereszowska poszukując sposobu na zniwelowanie stresu swojego psiaka, posłuchałam rady specjalistki. Czy ta metoda jest właściwa?

Anna Dereszowska dwoi się i troi, by móc ze spokojem sumienia wyjść z domu. Sprawcą całego zamieszania jest Keviś, pupil aktorki, który wyjątkowo nie przepada za przebywaniem samemu w czterech ścianach.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Anna Dereszowska (@dereszowska)

“Nasz Keviś boryka się z paroma problemami, które bardzo chcemy z nim wspólnie rozwiązać. Jednym z nich jest olbrzymi stres, który odczuwa w chwilach, kiedy musi zostać w domu sam” – czytamy pod postem.

Aby Keviś unikną niepotrzebnego stresu, Dereszowska poszła po poradę do psiego psychologa, czyli behawiorystki. Metoda zaproponowana wydaje się być ciekawa aczkolwiek pozostaje pytanie czy higieniczna.

Propozycja, by mokrą psią karmą wypełniać naczynka do robienia kostek lodu, tak by psiak zajął się jej wylizywaniem podczas nieobecności właścicieli jest dość nowatorska.

Miejmy nadzieję, że goście pani Dereszowskiej dostaną w drinkach kostki lodu z kostkarki, a zupę w głębokich talerzach, a nie psich miskach.

Oczywiście kochajmy braci mniejszych, jednak nie zapominajmy, że psiak to jednak psiak i ma prawo zjeść nam ulubione kapcie.